2018 m. spalio 23 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
45 Radviliškio rajono vaikai stovyklavo prie jūrosSpausdinimo versija

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius organizavo išvyką 45 Radviliškio rajono vaikams nuo 7 iki 14 metų į vaikų vasaros poilsio stovyklą.

Vaikai visą savaitę praleido Šventojoje, VšĮ „Varlinukas“ organizuojamoje stovykloje „de 100-mečio nuotykių stovykla“ prie jūros.

Liepos 27 d. stovyklautojai iš Radviliškio išvyko į pajūrį smagiai ir įsimintinai praleisti laiką gamtos ir bendraamžių apsuptyje. Vaikai kartu su grupės vadovais dalyvavo įvairiose užsiėmimuose (žygis po Šventąją, užsiėmimai prie jūros, estafetės, rungtys, paplūdimio žaidimai, maudynės, vandens mūšis, protų mūšis ir kt.), susirado naujų draugų, sustiprino draugystę su turimais draugais, įgijo naujų ir lavino savo jau turimus įgūdžius bei parsivežė namo ilgai išliekančių įspūdžių.

Stovyklos organizavimo išlaidos buvo finansuojamos iš Europos socialinio fondo agentūros ir Radviliškio rajono savivaldybės bendrai įgyvendinamų projektų: „Parama maisto produktais IV“ ir „Parama higienos prekėmis“.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: