2018 m. rugsėjo 18 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Apie sveikatą – Šeimų piknike ŠeduvojeSpausdinimo versija

Rugsėjo 1 d. Šeduvos bendruomenė sukvietė Šeduvos miesto ir apylinkių gyventojus bei svečius iš tolimesnių miestelių ir kaimelių į Šeimų pikniką, kuris kvietė vasarą dar šiek tiek pabūti...

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras yra dažnas svečias įvairiose bendruomenių ar seniūnijų organizuojamose šventėse. Džiugu, kad atvažiavę ir įsirengę „Sveikatos palapinę“ sulaukiame daug švenčių dalyvių, kurie domisi savo pačių ir savo vaikučių sveikata, todėl dažnai užsuka pasisverti kūno analizatoriumi, atsakyti į biuro parengtus viktorinos klausimus. Mažieji noriai dalyvauja linksmuose žaidimuose, kuriuose galima išbandyti savo greitumą, lankstumą ir ištvermę, susipažinti su mokomosiomis priemonėmis, skirtomis žalingų įpročių prevencijai, kartu su suaugusiaisiais pasitikrina žinias apie sveikatą viktorinoje, laimi prizus. Šeimų piknike apsilankę žmonės pasikonsultuoti su  visuomenės sveikatos biuro specialistais sveikos gyvensenos ir sveikatos stiprinimo klausimais.

Šeimų piknikas – puiki šventė, suburianti kelias šeimų kartas pabūti, pabendrauti ir pasilinksminti. Radviliškio r. visuomenės sveikatos biuras džiaugiasi ir išradingais organizatoriais, ir aktyviais šeduviečiais, tikisi malonių susitikimų ir ateityje!

Daugiau nuotraukų galite rasti čia.

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: