2019 m. sausio 24 d., ketvirtadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Aptartos galimybės parengti maršrutą piligrimamsSpausdinimo versija

Radviliškio rajono savivaldybėje apsilankę Šv. Jokūbo kelio asociacijos atstovai su Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotoju Kazimieru Auguliu ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus Paveldosaugos ir turizmo poskyrio vedėju Vytautu Simeliu diskutavo apie Šv. Jokūbo kelio (Camino Lituano) maršruto per Radviliškio rajoną. Šiuo metu piligrimystė yra  labai populiarus užsiėmimas, todėl labai svarbu, kad  maršrutai piligrimams būtų patogūs, sužymėti, su galimybe rasti patogią nakvynę.

Piligrimai Radviliškio rajone keliautų pro Vadaktus, Sidabravą, Burbiškį, Kleboniškius, Šeduvą, Alksniupius link Pakruojo rajono. Radviliškio rajono savivaldybės atstovai  patikino, kad  Radviliškio rajono savivaldybė prisidės prie šio piligriminio kelio maršruto per Radviliškio rajoną  derinimo, juk didėjantys turistų ir keliautojų srautai – akivaizdi nauda turizmo paslaugų plėtrai.

Pasak Šv. Jokūbo kelio asociacijos atstovų, šiuo metu jau galima eiti pirmuosius vienuolika Camino Lituano etapus nuo Paberžės iki Lietuvos–Lenkijos sienos ir iki pirmosios Camino Polaco stotelės Seinuose (Lenkijoje). Kelionę galima tęsti Europos tarptautiniais šv. Jokūbo keliais ir toliau, kad ir iki Santiago de Compostela šv. Jokūbo katedros Ispanijoje ar Atlanto vandenyno pakrantės.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: