2019 m. kovo 24 d., sekmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Aurelija Meškauskienė – „Moteris Saulė 2018“Spausdinimo versija

Radviliškio kraštas džiaugiasi ir didžiuojasi – dar viena Radviliškio krašto moteris išrinkta Šiaulių apskrities  iškiliausia moterimi – „Moterimi Saule 2018“. Ja tradiciniame, Kovo 8-osios, Tarptautinės moterų solidarumo dienos proga organizuojamame Šiaulių televizijos renginyje išrinkta kraštietė, muzikė Aurelija Meškauskienė.

„Talentas bendrauti, talentas pritraukti, talentas įtikinti ir paruošti“, – taip apie Aureliją prieš pat konkursą kalbėjo Izolina Stanulienė, šiuo metu laikinai vadovaujanti Šeduvos kultūros ir amatų centrui. Šie žodžiai tikrai ne tušti, jie lydimi mėginamo ir nuoseklaus darbo – su suburtu Šeduvos moterų vokalinių ansambliu „Bongo“, Šeduvos moterų choru dalyvauta ne vienoje Lietuvos dainų šventėje, ne viename konkurse. Aurelija, buvusi Šeduvos gimnazijos muzikos mokytoja, šiuo metų dirbanti Šiauliuose, Lieporių gimnazijoje, parengė daug įvairiausių vokalinės muzikos atlikėjų: solistų, duetų, tercetų,  ansamblių įvairiems konkursams, daug „Dainų dainelės“ diplomantų ir laureatų.

Aurelija Meškauskienė penkiolika metų sukosi Šeduvos kultūros pasaulyje, o 2018 metais ji, jau dirbdama Šiauliuose, parengė Šeduvos kultūros ir amatų moterų chorą pasaulio lietuvių dainų šventei „Vardan tos...“

Aurelijos Meškauskienės iniciatyva jau penkti metai Tėvo dieną Šeduvoje rengiamas vokalinių ansamblių konkursas-festivalis „Muzika kalba Tėčiui“, į kurį atvyksta garsūs kolektyvai iš visos Lietuvos.

2018 metais Aurelija ir jos sūnus Rapolas Meškauskai tapo žinomi plačiajai Lietuvos visuomenei – jie sėkmingai dalyvavo 2018 m. Lietuvos televizijos laidoje „Du balsai – viena širdis“ ir pelnė trečiąją vietą. Jie suteikė ne tik begalinio džiaugsmo žiūrovams, bet ir suvienijo šeduvius, kurie negailėjo balsų ir labai palaikė savo kraštiečius.

Laimingas tas žmogus, kuris laime, muzika, kūryba dalinasi su kitais. Tokia yra Aurelija Meškauskienė, besišypsanti, talentinga, kūrybinga ir graži moteris. Jos grožis glūdi sieloje, nes ji – Lietuvos patriotė, niekada nepamirštanti šalia namų iškelti Trispalvės ir kaimynus skatinanti tai daryti.

Aurelija didžiuojasi esanti lietuvė ir garsiai kalba apie tai, kaip gera gyventi Lietuvoje. Ji patriotiškumo dvasia ugdo savo sūnus Rapolą ir Jovarą, kurie dalyvauja meno mėgėjų veikloje: groja senelio Kęstučio Meškausko vadovaujamame Šeduvos gimnazijos pučiamųjų instrumentų orkestre. Šeimos hobis – kelionės, Lietuvos atradimai ir nuosavos sodybos puoselėjimas.

Linkime kuo geriausios kloties šios jaunos ir perspektyvios menininkės gyvenime. Už nuotraukas dėkojame Šiaulių televizijai.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Nuotraukos – Šiaulių apskrities televizijos

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: