2019 m. liepos 16 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Baisogalos mokyklai-darželiui sukako 60 metųSpausdinimo versija

Baisogalos mokykla-darželis balandžio 6 d. šventė 60-ies metų veiklos  jubiliejų. Šiam dideliam įvykiui ruošėsi visi: ugdytiniai, pedagogai, tėveliai. Dalyvaudami projekte „Vaikystė išskleidė sparnus“. mokiniai rinko mokyklos-darželio istorinę medžiagą, tvarkė metraštį, mažieji piešė piešinius, tėveliai padėjo paruošti šventinius kostiumus. Buvo aplankyti jau išėjusiųjų Anapilin darbuotojų kapai ir kiekvienam jų uždegta atminimo žvakelė.

Šventinė diena prasidėjo mokykloje-darželyje buvusių auklėtinių susitikimais su auklėtojomis ir mokytojomis. Vėliau visus sukvietė Šv. Mišios Baisogalos bažnyčioje ir šventinis minėjimas-koncertas Baisogalos kultūros centre. Čia vos tilpo visi norintieji pasveikinti darželio bendruomenę.

Žiūrovams buvo pristatyta trumpa mokyklos-darželio istorija. 1959 m. viename iš Komaro dvaro pastatų įsteigtas pirmasis vaikų darželis (90 vietų). 1968 m. lopšelis-darželis persikelia į tipinį pastatą – 140 vietų vaikų darželį. 1985 m. pastatytas erdvus priestatas, kuriame įrengtas baseinas. Mokyklos-darželio istoriją lydėjo  gyvi auklėtinių prisiminimai, pagerbtos vedėjos, kiti buvę ilgamečiai darbuotojai – žmonės, kurie prisidėjo savo iniciatyvomis ir darbais prie mokyklos-darželio istorijos kūrimo. Meninė ugdytinių programa visus pradžiugino gražiausiomis vaikystės spalvomis, dainomis ir šokiais, šventiniais kostiumais. Nuostabus reginys ne vienam išspaudė ir džiaugsmo ašarą.

Smagu darželio-mokyklos bendruomenei buvo priimti svečių sveikinimus ir apdovanojimus. Visus jubiliejaus proga sveikino LR Seimo narys Aurimas Gaidžiūnas, buvo perskaitytas LR Seimo nario Vytauto Juozapaičio  nuoširdus sveikinimas. Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis ir Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Rimas Špakauskas darželio-mokyklos pradinių klasių  mokytojoms metodininkėms Daivai Volskytei ir Nilutei Jasaitienei įteikė Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos padėkos raštus. Garbingiausias Radviliškio rajono savivaldybės apdovanojimas – mero Padėkos ženklas – už ilgametę rezultatyvią vadybinę veiklą, sveikatos stiprinimo ir sportinių tradicijų puoselėjimą bei Radviliškio rajono savivaldybės vardo garsinimą Lietuvoje įteiktas direktorei Vitai Fessler.

Jubiliejaus proga Baisogalos darželį-mokyklą sveikinusi Baisogalos seniūnė Renata Masiulienė dėkojo įstaigos bendruomenei už Baisogalos vardo garsinimą Lietuvoje, nes per vaikų sportinę veiklą daugelyje Lietuvos vietų išgirsta, kur yra Baisogala.

Pasveikinti atvyko ir socialiniai darželio-mokyklos partneriai iš Panevėžio lopšelio-darželio „Nykštukas“, Panevėžio rajono Krekenavos lopšelio-darželio „Sigutė“, Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos, Baisogalos gimnazijos, Baisogalos kultūros centro, visų Radviliškio rajone veikiančių lopšelių-darželių. Sulaukta sveikinimų iš LSMU Lietuvos gyvulininkystės instituto, Baisogalos bendruomenės tarybos ir Baisogalos mokyklos-darželio tarybos atstovų.

Už gražių dalykų dažniausiai slepiasi didelis, kruopštus ir nuoširdus  mokyklos-darželio komandos  darbas. Komandos, kuriai 30 metų vadovauja direktorė Vita Fessler. Direktorė negaili pagyrų darbuotojams, o darbuotojai didžiuojasi puikiu vadovu.

Belieka dar kartą dėkoti visiems kartu ir atskirai kiekvienam. Sunkus, bet labai prasmingas ir įdomus darbas su gražiausiais žemės žiedais – vaikais.

Gražina Areliūnienė,
Baisogalos mokyklos-darželio direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)