2017 m. birželio 23 d., penktadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Domėtasi Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro ir Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Dienos užimtumo skyriaus veiklomisSpausdinimo versija

Radviliškio rajono savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkas Jonas Pravilonis, nariai Kostas Dočkus, Rima Tarbūnienė, Aldona Januševičienė, Vida Skarelienė ir Radviliškio rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėjo pavaduotoja Ivanna Žmėjauskienė lankėsi Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centre ir Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Dienos užimtumo skyriuje ir susipažino su veiklomis.

Socialinių paslaugų centro direktorė Rita Vilimaitė komiteto nariams išsamiai pristatė centro veiklą, kuri yra labai plati ir paklausi. Socialinės paslaugos yra teikiamos socialinės rizikos vaikams ir jų šeimoms, socialinės rizikos šeimoms, suaugusiems asmenims su negalia, senyvo amžiaus žmonėms, vaikams su negalia ir jų šeimoms, vaikams, likusiems be tėvų globos ir jų šeimoms, asmenims, patyrusiems smurtą šeimoje, asmenims po gaisrų ir kitų stichinių nelaimių, kitiems asmenims. Krizių centre teikiamos laikinos nakvynės, psichologinės, socialinės paslaugos. Centras teikia pagalbą globėjams, specialiojo transporto paslaugą, aktyviai dalyvauja įvairiuose projektuose, finansuojamuose ES, valstybės ir savivaldybės lėšomis.

Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Dienos užimtumo skyriuje vedėjas Darius Paluckas komiteto narius supažindino su skyriaus veikla, perspektyvomis ir problemomis.

Centro tikslas – teikti Radviliškio rajone gyvenantiems sutrikusio intelekto jaunuoliams ir suaugusiems, jų šeimoms pagalbą, skatinti visapusišką sutrikusio intelekto žmonių integraciją į visuomenę, suteikti specialiųjų poreikių žmonėms galimybę pasirinkti mėgiamą užsiėmimą ir darbą. Skyriuje yra 17 neįgaliųjų, kurie turi galimybę užsiimti mėgiama veikla, rengia kultūrines programas, jų darbeliai eksponuojami įvairiose parodose. Neįgalieji į skyrių atvežami iš viso Radviliškio rajono. Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Dienos užimtumo skyriaus tolimesnę veiklą ir perspektyvas komitetas nutarė aptarti su Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro direktoriumi.

Radviliškio rajono savivaldybės tarybos
Švietimo, kultūros ir sporto komiteto informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: