2019 m. gegužės 19 d., sekmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Informacija tėvams/globėjams. Kaip sukurti Vaiko sveikatos pažymos peržiūros kodą?Spausdinimo versija

E. sveikata (www.esveikata.lt) portale tėvai/globėjai gali peržiūrėti/išsaugoti/atspausdinti savo vaiko elektroninį sveikatos pažymėjimą (forma F027-1/a), nes nuo birželio 1-osios visi duomenys, susiję su vaiko sveikatos pažymėjimu, visose gydymo įstaigose turi būti tvarkomi elektroniniu būdu. Patikrinimą atliekantis šeimos gydytojas, tiek gydytojas odontologas duomenis apie vaiko sveikatos būklę turi įvesti į elektroninį vaiko sveikatos pažymėjimą.

Elektroniniu būdu užpildytas ir pasirašytas vaiko sveikatos pažymėjimas patenka į Elektroninę sveikatos paslaugų ir bendradarbiavimo infrastruktūros informacinę sistemą (toliau – ESPBI IS), iš kurios yra perduodamas į Higienos instituto Vaikų sveikatos stebėsenos informacinę sistemą (toliau – VSS IS). Su VSS IS dirba visuomenės sveikatos priežiūros specialistai, vykdantys sveikatos priežiūrą mokykloje.

Rekomenduojame atidžiai peržiūrėti trumpą vaizdo siužetą, kuriame paaiškinta, kaip reikia susikurti Vaiko sveikatos pažymos peržiūros kodą.

Vaizdo siužetas:

Neturintiems galimybės peržiūrėti vaizdo siužeto, siūlome atidžiai peržiūrėti instrukciją, kurioje taip pat paaiškinta, kaip susikurti Vaiko sveikatos pažymos peržiūros kodą. INSTRUKCIJA

Susikūrus Vaiko sveikatos pažymos peržiūros kodą, sistema parodo naudotojui medicininės pažymos dokumentą (pdf formatu), pasirašytą kvalifikuotu elektroniniu parašu. Naudotojas gali peržiūrėti dokumentą ir išsisaugoti jį savo kompiuteryje, atsispausdinti.

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)
Notice: Undefined index: singleupdate in /home/w6060/domains/radviliskis.lt/public_html/cron_tab.php on line 11 Notice: Undefined index: single_update in /home/w6060/domains/radviliskis.lt/public_html/cron_tab.php on line 13 Notice: Undefined index: debug in /home/w6060/domains/radviliskis.lt/public_html/index.php on line 500