2017 m. lapkričio 22 d., trečiadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson lankėsi Radviliškio rajoneSpausdinimo versija

Radviliškio rajono savivaldybėje susitiko su Radviliškio rajono savivaldybės meru Antanu Čepononiu, mero pavaduotoju Kazimieru Auguliu, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktore Jolanta Margaitiene.

Susitikime dalyvavo LR Seimo narys Aurimas Gaidžiūnas, Savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkas Jonas Pravilonis ir komiteto nariai, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Genovaitė Juodeikienė ir specialistai, Paveldosaugos ir turizmo skyriaus vedėjas Vytautas Simelis, Kultūros centro ir bibliotekos vadovai. Viešniai pademonstruotas filmas apie Radviliškio rajoną. Meras Antanas Čepononis pristatė Radviliškio rajono savivaldybės kultūros  sistemą, papasakojo apie kultūros įstaigas. Susitikime ministrė priminė, kad kultūra regionuose yra prioritetas ir didesnis vietos valdžios prisidėjimas motyvuos ir nacionalines institucijas skirti didesnį finansavimą kultūros projektams. Ministrė pastebėjo, kad lankydamasi regionuose vis dažniau atranda veikiančius, augančius meninius, kūrybinius centrus.

Pasak ministrės, stiprinamos kultūros edukacijos, visuomenės informavimo politikos bei medijų raštingumo kompetencijos, o regionų kultūros politika tampa horizontaliuoju prioritetu, bus peržiūrėtos mokyklų bibliotekų veiklos koncepcija ir paskirtis. Kartu su savivaldybių, viešųjų bibliotekų, Kultūros bei Švietimo ir mokslo ministerijų atstovais iki lapkričio mėn. parengs ir mokyklų įrangos, mokymo priemonių ir technologijų parodoje „Mokykla 2017“ pristatys viešųjų ir mokyklų bibliotekų jungtinės veiklos gaires.

Kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson lankėsi Radviliškio miesto kultūros, Latvių kultūros centruose, Šeduvos kultūros ir amatų centre,  Žydų senosiose kapinėse, Burbiškio dvare, susitiko su rajono kultūros bendruomene. Pasak kultūros ministrės, regioniniai vizitai būtini siekiant suprasti vietos bendruomenės aktualijas ir  problemas.

Daugiau akimirkų iš ministrės viešnagės galite pamatyti čia.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: