2017 m. gruodžio 13 d., trečiadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Kviečiame teikti paraiškas Neformaliojo vaikų švietimo lėšoms 2018 m. gautiSpausdinimo versija

Planuojama, kad 2018 m. bus tęsiamas Neformaliojo vaikų švietimo (NVŠ) krepšelio finansavimas. Kviečiame iki 2018 m. sausio 8 d. teikti neformaliojo vaikų švietimo (NVŠ) programas Radviliškio rajono savivaldybėje.

Programų vykdymo periodas 2018 m. vasario–birželio mėn.; 2018 m. rugsėjo–gruodžio mėn. Programos trukmė iki 9 mėn. Veiklas vykdyti ne mažiau kaip 8 val. per mėnesį. Grupes formuoti ne daugiau kaip po 25 mokinius.

Galutinis sprendimas dėl NVŠ tikslinių lėšų finansavimo šaltinio, dydžio, skyrimo, naudojimo principų ir procedūrų paaiškės patvirtinus valstybės ir savivaldybių biudžetus.

Rekomenduojame NVŠ teikėjams, planuojantiems vykdyti NVŠ programas, pradėti pasirengimo darbus:

1 žingsnis. Užregistruoti NVŠ teikėją Švietimo ir mokslo institucijų registre (toliau – ŠMIR) (registruojasi tik nauji NVŠ teikėjai). Visi teikėjai (laisvieji mokytojai ar juridiniai asmenys) turi būti registruoti ŠMIR-e.

Konsultacijas teikia bei laisvųjų mokytojų registraciją vykdo Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus ekonomistė Justina Kvietkauskienė, el. p. justina.kvietkauskiene@radviliskis.lt, tel. (8 422) 69 039.

2 žingsnis. Užregistruoti Kvalifikacijos tobulinimo programų ir renginių registre (toliau – KTPRR) teikiamą(as) NVŠ programą(as) www.ktprr.smm.lt elektronine forma.

 • Registruojant programą reikia užpildyti:
 1. NVŠ teikėjo prašymą tapti KTPRR vartotoju (KTPRR_Teikėjo anketa).
 2. pasižadėjimą saugoti asmens duomenų paslaptį (KTPRR_Pasižadėjimas).

Šiuos užpildytus, pasirašytus skenuotus dokumentus siųsti el. paštu mazvydas.jablonskis@itc.smm.lt  tel. (8 5) 235 6145), o originalus siųsti Švietimo informacinių technologijų centrui (Suvalkų g. 1, 03106 Vilnius).

Teikėjas el. paštu gaus KTPRR prisijungimo kodus, su kuriais galės prisijungti KTPRR. Jame (www.ktprr.smm.lt) reikia užpildyti NVŠ programos „kortelę“  ir pateikti įregistravimui. Tik atsiradus žymai programa „įregistruota“, atsiranda programos kodas, kurį reikia įrašyti į programos paraišką (1 priede). Jeigu Jus informavo, kad yra klaidų, tuomet jas reikia ištaisyti ir vėl pateikti įregistravimui. Po to KTPRR jau galima „teikti programą akreditavimui“.

Teikėjai, jau turintys užregistravę programas KTPRR, šias programas gali tik pakoreguoti (pvz.: vaikų skaičių, programos trukmę, turinį, kontaktinius duomenis ir pan.) ir vėl pateikti programą įregistravimui. 1 priedą būtina taisyti ir jį teikti akreditavimui.

Teikėjai, kurių programos jau akredituotos, gali vykdyti tą pačią nekeistą programą. Tokie NVŠ teikėjai pateikia prašymą „Dėl NVŠ programos akreditacijos pratęsimo“.

3 žingsnis. Iki 2018 m. sausio 8 d. Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriui pateikti:

 1. Prašymą 2018 m. akredituoti NVŠ programą (tik naujiems NVŠ teikėjams);
 2. Užpildytą NVŠ programos(-ų) atitikties reikalavimams paraišką(-as), pagal Radviliškio rajono savivaldybės neformaliojo vaikų švietimo lėšų skyrimo ir panaudojimo tvarkos aprašo (toliau – Tvarkos aprašas), patvirtinto Savivaldybės tarybos 2016 m. sausio 21 d. sprendimu Nr. T-179, 1 priedą (visiems NVŠ teikėjams);
 3. Prašymą dėl NVŠ programos akreditacijos pratęsimo 2018 m. (tik tiems NVŠ teikėjams, kurie vykdė NVŠ programas 2017 m.);
 4. Laisvieji mokytojai individualios veiklos arba verslo liudijimo kopiją (visiems laisviesiems mokytojams);
 5. Jei pareiškėjas yra įstaiga – pateikti patvirtintą nuostatų, įstatų kopiją ir pan. (tik naujiems NVŠ teikėjams);
 6. Išrašą iš Švietimo ir mokslo institucijų registro (ŠMIR) (tik naujiems NVŠ teikėjams);
 7. Dokumentų kopijas, įrodančias, kad NVŠ programos vykdytojo išsilavinimas ar kvalifikacija yra tinkama dirbti su vaikais (tik naujiems NVŠ teikėjams);
 8. Turto valdytojo raštišką sutikimą apie galimybę 2018 m. naudotis patalpomis NVŠ veiklai vykdyti (visiems NVŠ teikėjams).

Paraiškas ir prašymus galima pateikti keliais būdais:

 • pristatyti pasirašytą ir užpildytą originalą Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriui I aukštas, 118 kab.
 • išsiųsti paštu adresu: Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus ekonomistei Justinai Kvietkauskienei, Aušros aikštė 10, LT-82196, Radviliškis.

Dėl detalesnės informacijos prašome kreiptis į Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus ekonomistę Justiną Kvietkauskienę tel. (8 422) 69 039, el. p. justina.kvietkauskiene@radviliskis.lt, adresas: Radviliškio rajono savivaldybė, Aušros a. 10, 1 aukštas, 118 kab.

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: