2018 m. rugsėjo 18 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Miesto parke radviliškiečiams ir miesto svečiams – mobili daugiafunkcė „SUN ECO“ stotelėSpausdinimo versija

Radviliškiečių ir miesto svečių patogumui Radviliškio miesto parke įrengta viešųjų erdvių paslaugų stotelė „SUN ECO“. Ši stotelė – unikalus ir analogų neturintis daugiafunkcis įrenginys, kuriam sumontuoti numatytoje vietoje visiškai nereikia jokių inžinerinių tinklų prievado ar kitokių inžinerinių sprendimų.

 

Stotelėje įmontuotas oro kompresorius dviračių, neįgaliųjų, vaikiškų vežimėlių padangoms, kamuoliams pripūsti; sumontuotos USB ir 12V jungtys mobiliųjų įrenginių įkrovimui; 100 m spinduliu veikia nemokamas bevielis Wi-Fi interneto ryšys; ateityje bus galimybė paspaudus SOS mygtuką išsikviesti pagalbą.

Stotelės paslaugomis gali pasinaudoti ir dviračių mėgėjai. Jie čia ras raktų komplektą dviračių servisui: universalus raktų komplektas, atsuktuvai.

Radviliškyje įrengta stotelė yra unikali, nes joje galima pasikrauti elektros varikliais varomas priemones: dviračius, paspirtukus, neįgaliųjų vežimėlius.

totelėje įmontuota ir garso sistema, skirta foniniam sporto aikštelių, nedidelių renginių įgarsinimui. Stotelėje yra galimybė pajungti išorinį mikrofoną ir garso šaltinį per Bluetooth sąsają. Ją galima naudoti kaip garsinį gidą bei suteikiant informaciją neįgaliesiems (akliesiems ir silpnaregiams), transliuoti garso knygas, muziką.

Visomis šiomis stotelės teikiamomis paslaugomis radviliškiečiai, miesto svečiai gali naudotis nemokamai.

Radviliškio rajono savivaldybė – penktoji Lietuvoje, kurioje įrengta ši stotelė. Tokios stotelės jau yra Trakuose, Klaipėdoje, Jonavoje ir Joniškyje. Greitu metu tokią stotelę planuojama įrengti Elektrėnuose.

Kadangi ši stotelė yra jautrus technologinis įrenginys, prašome gyventojų su ja elgtis atsakingai ir pagal paskirtį. Norime atkreipti dėmesį, kad stotelė įrengta vaizdo kamerų stebėjimo zonoje , veikia signalizacija.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: