2018 m. lapkričio 15 d., ketvirtadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Netradicinė biologijos pamoka – projektas Grinkiškio moksleiviamsSpausdinimo versija

Kaip kūrybiškai ugdyti mokinius, patiriant sėkmę? Kaip skatinti ir palaikyti mokymosi motyvaciją? Į šiuos klausimus buvo siekiama atsakyti ruošiantis netradicinei biologijos pamokai-projektui.

Spalio mėnesį Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazijos septintokai biologijos mokėsi kitaip, dalyvaudami pamokoje-projekte „Slaptažodis LAPAS – surask medžio kodą!”. Mokiniai ne tik tyrinėjo mokyklos aplinkos augalus, bet ir kūrybinėse dirbtuvėlėse, mokytojui pasitekus įvairias metodikas ir kartu integravus dailę, technologijas, lietuvių kalbą bei muziką, įvykdė mokyklos bendruomenę džiuginantį projektą.

Pamokoje-projekte, skambant klasikinei muzikai, vaikai dirbo grupelėmis. Jie mokyklos teritorijoje rinko nukritusius medžių lapus, o parsinešę į klasę naudojo atpažinimo raktą ir sekė, kuris medis kurį lapą pametė. Mokiniai atpažintų lapų vardu rašė linkėjimus mokyklos bendruomenei, o kūrybine interpretacija stilingai papuošė mokyklos fojė. Manau, vaikai ugdymo(si) procese patyrė mokymosi sėkmę, nes vyravo gera nuotaika ir šypsena!

Silva Morkūnienė

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: