2018 m. rugsėjo 18 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Oro gynybos batalionas iškilmingai paminėjo 18-ąsias įkūrimo metinesSpausdinimo versija

Karinių oro pajėgų Oro gynybos batalionas minėjo 18-ąsias įkūrimo metines. Visą dieną bataliono kolektyvą džiugino šventinė atmosfera. Buvo organizuojamos įvairiausios veiklos: vyko sukarintų padalinių futbolo turnyras OGB vado taurei laimėti, tradicinis renginys „Oro gynybininko kelias“ ir gimtadienio minėjimo ceremonija.

Futbolo turnyre pasižymėjo Oro gynybos bataliono komanda, kuri iškovojo I vietą ir niekam nesuteikė progos išsinešti OGB vado taurės. Antros vietos nugalėtoja tapo LK Karo policijos komanda, o trečiąją iškovojo Karaliaus Mindaugo husarų batalionas.

Bataliono įkūrimo metinių paminėjimą vainikavo iškilminga ceremonija, į kurią atvyko gausus būrys svečių: Karinių oro pajėgų vienetų, kitų karinių dalinių vadai, sukarintų padalinių viršininkai bei civilinių įstaigų atstovai. Ceremonijoje bataliono kolektyvą gimtadienio proga sveikino Karinių oro pajėgų vadas pulkininkas Dainius Guzas, Karinių oro pajėgų kapelionas plk. ltn. Virginijus Veilentas, Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis ir, žinoma, bataliono vadas mjr. Vaidas Šimaitis. Rikiuotėje karininkams ir kariams buvo įteikti aukštesni kariniai laipsniai, medaliai už pasižymėjimą ir padėkos už pademonstruotą profesionalumą, gerą pasirengimą ir pavyzdingą bataliono atstovavimą pratybose. Labiausiai pasižymėję ir greičiausiai „Oro gynybininko kelio“ užduotis įveikę kariai buvo apdovanoti atminimo dovanomis su OGB simbolika.

Rikiuotės pabaigoje Brigados generolo Motiejaus Pečiulionio artilerijos batalionas padovanojo dedikacines salves, kurias atliko iš istorinio pabūklo. Po šventinės rikiuotės visi svečiai ir bataliono kariai buvo kviečiami vaišintis 18-ojo gimtadienio tortu bei arbata.

KOP Mokymo centras pakvietė šventės svečius ir padalinių vadus į naujai įrengtas raketinių oro gynybos kompleksų RBS-70 ir GROM treniruoklių klases, kurias iškilmingai atidarė KOP vadas. Ta proga KOP kapelionas pašventino klases, o susirinkusiems svečiams buvo suteikta galimybė išbandyti treniruoklius ir atlikti bandomuosius šūvius.

Nuotr. aut.: kpt. Mindaugas Daunys, eil. Toma Rimkevičiūtė

Oro gynybos bataliono informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: