2017 m. birželio 23 d., penktadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Pagerbti moksleiviai, laurus skynę olimpiadose ir konkursuoseSpausdinimo versija

Birželio 1 d. Burbiškio dvare pagerbti Radviliškio rajono bendrojo ugdymo mokyklų 5–12 klasių mokinių 2017 metų olimpiadų ir konkursų nugalėtojai. Čia jiems netradicinę šventę suorganizavo Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyrius.

Į šventę pakviesti 133 rajono I–III vietų nugalėtojai, laureatai. Tiesa, susirinko mažiau – 85 mokiniai ir 16 juos atlydėjusių mokytojų.

Džiugu, kad šventėje dalyvavo ir tie mokiniai kurie užėmė prizines vietas ne vienoje olimpiadoje. Du mokiniai prizines vietas laimėjo keturiose olimpiadose. Radviliškio rajono Šeduvos gimnazijos 2 gimnazinės klasės mokinys Giedrius Puidokas užėmė pirmąsias vietas biologijos, chemijos, fizikos olimpiadose ir trečiąją vietą – muzikos olimpiadoje.

Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinės mokyklos aštuntokas Matas Budreckas geografijos „Mano gaublys“ ir istorijos olimpiadose užėmė pirmąsias vietas, o fizikos ir matematikos olimpiadose – antrąsias vietas. Trijose olimpiadose nugalėtojų vardus iškovojo net penki mokiniai: Joelis Verdingas, Lizdeikos gimnazijos 4 gimnazinės klasės mokinys (biologijos, chemijos ir geografijos – pirmosios vietos); Lukrecija Kneižytė, Vinco Kudirkos pagrindinės mokyklos 8 klasės mokinė (matematikos – pirmoji, geografijos „Mano gaublys“ – antroji, istorijos – trečioji vietos); Monika Vaškaitė, Vaižganto gimnazijos 2 gimnazinės klasės mokinė (chemijos ir fizikos – antroji, lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje – pirmoji vietos); Odeta Morkūnaitė, Vaižganto progimnazijos 5 klasės mokinė (dailės ir informacinių technologijų – antrosios vietos, matematikos olimpiadoje – pirmoji vieta); Vakaris Daukša, Šeduvos gimnazijos 1 gimnazinės klasės mokinys (fizikos, matematikos – antrosios vietos, biologijos – pirmoji vieta).

Šventės dalyvius sveikino Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kazimieras Augulis ir Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Genovaitė Juodeikienė.

Visą dieną mokymų inTegra House vadovas Lukas ir jo kolega Saulius mokiniams vedė kūrybines dirbtuves. Kūrybiški žaidimai buvo skirti susipažinimui, dėmesingumui, draugiškumui ugdyti, stiprino komandų tarpusavio ryšius, pasitikėjimą savimi ir kitais.

Atlydėjusiems mokytojams taip pat šventėje neteko nuobodžiauti. Jie galėjo pasidalyti įdomiais, linksmais, emociškai svarbiais, rimtais ir ne visai rimtais prisiminimais iš jau pasibaigusių mokslo metų repertuaro.

Šventės pabaigoje visi dalyvavę mokiniai buvo apdovanoti Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro direktoriaus Padėkos raštais.

Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro
Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: