2019 m. birželio 20 d., ketvirtadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Bijūnų šventėje Šniūraičiuose – gražiausi žiedai ir sveikinimai Antaninoms ir Antanams, Šniūraičių kultūros darbuotojamsSpausdinimo versija

Gražų saulėtą šeštadienio vakarą maži ir dideli Šniūraičių kaimo, aplinkinių kaimų gyventojai ir svečiai rinkosi į Bijūnų (Antaninių) šventę, kuri vyko Šniūraičių parke prie bendruomenės namų. Parkas šiemet pasipuošė bendruomenės entuziastų – Gitanos Kukštaitės-Ilikienės, Laimos Mataitienės, Audronės Motiejūnienės, Algio Meškonio, Fiodoro Jančenkovo ir Arvydo Eičo sukurtomis dekoracijomis, skirtomis šiemet minimiems Vietovardžių metams.

Renginys prasidėjo Šniūraičių vasaros estradoje. Visus susirinkusiuosius pasveikino Šniūraičių šokių ir pramogų salės vyriausioji kultūros specialistė Audronė Motiejūnienė. Ji priminė, kad 2019 metais ši kultūros įstaiga švenčia 60-metį. Kultūros namai Šniūraičiuose buvo įkurti 1959 metais tuometinio „Auksinės varpos“ kolūkio valdybos pastate, o jau vėliau, 1997 metais, persikėlė į bendrovės valdybos pastatą, kuriame  iki šių dienų vykdoma kultūrinė veikla.

Tylos minute buvo pagerbti  tie ,kurie jau iškeliavo Anapilin, kurie  dirbo šiuose kultūros namuose ar dalyvavo meno saviveikloje.

 

Šniūraičių kultūros įstaigos 60-mečio proga susirikusiuosius bendruomenės narius, kultūros darbuotojus sveikino šventėje dalyvavę Radviliškio rajono meras Antanas Čepononis, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Vladislava Virbickienė, Radviliškio seniūnijos seniūnė Gabrielė Kuraitienė, Karčemų, Kutiškių, Daugėlaičių bendruomenių atstovai.

Audronė Motiejūnienė už ilgametį kūrybinį darbą, mėgėjų meno kolektyvų veiklą, nuoseklų ir aktyvų dalyvavimą nevyriausybinių organizacijų veikloje bei projektų įgyvendinime apdovanota Radviliškio rajono savivaldybės mero Padėkos ženklu.

Šventėje buvo pasveikinti Antanai, kuriems įteiktos atminimo dovanos. Visus šventės dalyvius linksmomis ir nuotaikingomis dainomis linksmino Bendraminčių“ ansamblis ir kapela, moterų ansamblis „Šilagėlė“, duetas Smiltė Glazauskaitė ir Ignas Bruveris iš Šniūraičių, folkloro ansamblis „Aidija“ iš Radviliškio, moterų ansamblis „Vija“ iš Aukštelkų.

 

Šventės pabaigoje dalyviai susirinko prie šventinio aukuro, į kurį mesdami gintaro dulkes išsakė savo palinkėjimus Šniūraičių kultūros įstaigai ir visiems renginio dalyviams.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)