2018 m. gruodžio 16 d., sekmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Vaikų dienos centrų konkurse „Sveikas ir laimingas“ laimėjo draugystėSpausdinimo versija

Gruodžio 11 dieną Radviliškio rajono vaikų dienos centrų auklėtiniai susirinko į tradicinį Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro organizuojamą renginį ,,Sveikas ir laimingas“, vykusį Radviliškio kultūros centre. Šio renginio tikslas – ugdyti vaikų gebėjimus rūpintis ir stiprinti savo ir kitų sveikatą bei skatinti moksleivius kūrybiniam darbui.

Vakaronė prasidėjo nuo komandų prisistatymų bei meninių užduočių. Komandos nustebino savo originalumu, žiniomis apie sveikatą, kurias perteikė šokiais, dainomis, skanduotėmis bei vaidinimais. Linksmai susipažinę, komandos kibo į rimtus darbus.

Atliekant teorinę užduotį, vaikai turėjo gerokai pasukti galveles. Raidžių kratinyje komandoms reikėjo rasti žodžius, sužinoti, kokias ligas ir simptomus sukelia blogos bacilos. Per judriąją užduotį komandos tarpusavyje varžėsi, kuri taikliau sumėtys kamuoliukus į dėžutę. Visų dienos centrų auklėtiniai turėjo atlikti ir namų darbus – parengti priešininkams po vieną klausimą sveikatos tema. Sulaukta išties įdomių bei sudėtingų klausimų, galvas reikėjo gerokai pasukti ne tik vaikams, bet ir vertinimo komisijos nariams. Paskutinė ir pati atsakingiausia užduotis ,,Tiesa–netiesa“ teko komandos kapitonams.

Sunkiai dirbusi komisija galiausiai nusprendė, kad visos komandos pasirodė puikiai ir nugalėtoja paskelbė draugystę! Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė, laikinai einanti direktoriaus pareigas, Skaidrė Armonienė pasveikino visas renginyje dalyvavusias komandas bei įteikė biuro įsteigtas dovanėles. Renginio pabaigoje vaikai galėjo pasilinksminti ir pasivaišinti užkandžiais, sultimis, vaisiais.

Daugiau nuotraukų galite pamatyti čia.

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: