2017 m. spalio 21 d., šeštadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Šeduvos „Jaunimo erdvei“ – dvejiSpausdinimo versija

Spalio 13 dieną, penktadienį, Šeduvoje atšvęstas antrasis Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus atvirojo jaunimo centro Šeduvos „Jaunimo erdvės“ gimtadienis.

Gimtadienyje netrūko sveikinimų, linksmybių, žaidimų, puikių pasirodymų, prizų ir geros nuotaikos. Renginį organizavo Šeduvos „Jaunimo erdvės“ lankytojai, kuriuos koordinavo jaunimo darbuotojai Edita ir Andrius.

Šventė prasidėjo „Jaunimo erdvės“ patalpose, kur svečiai ir lankytojai privalėjo sudalyvauti viktorinoje apie „Jaunimo erdvę“. Renginyje netrūko linksmų žaidimų, o šventės dalyvių aktyvumą vedėjai skatino prizais.

Po įžanginės dalies visi gimtadienio dalyviai persikėlė į Šeduvos kultūros ir amatų centrą. Čia visų laukė Radviliškio „Jaunimo erdvės“ lankytojo Dovydo dovana. Dovydas atliko dvi nuostabias dainas. Įstabiausiu renginio momentu tapo grupės „MONO“ koncertas. Nestokoję geros nuotaikos, grupės muzikantai privertė ne vieną koncerto dalyvį judėti ir šokti. Po koncerto prie sveikinimų prisidėjo Šeduvos bendruomenės pirmininkė Livita Tvarevičienė ir kolegos iš Radviliškio „Jaunimo erdvės“.

Gimtadienio proga visi pasivaišino tortu. Degant dvejoms torto žvakelėms, buvo pasidžiaugta, kad šiais metais Šeduvos „Jaunimo erdvės“ lankytojų skaičius smarkiai išaugo. Norisi tikėti, kad dar daug metų bus švenčiamas šios „Jaunimo erdvės“ gimtadienis, o lankytojų skaičius tik didės.

Daugiau akimirkų iš šventės galite pamatyti čia.

Šeduvos „Jaunimo erdvės“ informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: