2017 m. spalio 21 d., šeštadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Muzikos klubui „Seni pažįstami“ – 20 metųSpausdinimo versija

Radviliškio miesto kultūros centro muzikos klubas „Seni pažįstami“ jau 20 metų džiugina koncertais. Šventiniame, šiai gražiai sukakčiai skirtame koncerte muzikos klubo prezidentą Sigitą Jagminą, jo narius ir bičiulius sveikino gausybė svečių ir pilnutėlė salė žiūrovų.

Sveikinimo žodį klubo jubiliejaus proga šventiniame koncerte tarė Radvilšikio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis. Jis padėkojo muzikantams už jų energiją ir norą muzikuoti ir dalytis ta muzika ne tik su radviliškiečiais, bet ir su Lietuvos ir Europos žmonėmis. Ne vieną kartą šis klubas yra koncertavęs ir Radviliškio rajono savivaldybės tarptautinio bendradarbiavimo miestų partnerių šventėse, ir įvairiuose festivaliuose, kur juos iki šiol prisimena kaip puikius muzikantus, gebančius išjudinti net vangiausią publiką. Klubo prezidentui Sigitui Jagminui, jo nariams ir muzikantams Broniui Kiseliui, Tomui Kanapinskui, Vigitui Daukšiui, Alvydui Grigaliūnui, Vidmantui Kaupiui klubo dvidešimtmečio proga meras įteikė Padėkos raštus už už ilgametę muzikinę veiklą, liaudiškos muzikos puoselėjimą ir indėlį į miesto kultūrinį gyvenimą.

Jubiliatus sveikino ir jiems gražiausias savo melodijas, šokius ir sveikinimo žodžius bei dainas skyrė daugybė muzikantų, dainininkų ir šokėjų. Jiems grojo Šeduvos kultūros ir amatų centro liaudies muzikos kapela „Užuovėja“, Baisogalos kultūros namų liaudies muzikos kapela „Žvangulis“, kapelijos „Dorė“, „Armonikieriai“ Vytautas Sabakonis iš kapelos „Sadūnai“, šoko Radviliškio miesto kultūros centro šokių kolektyvas „Šelmiai“, dainas skyrė LR Seimo narys Vytautas Juozapaitis, grupės „Studija“ narys Gintas Litinskas, klubo prezidento S. Jagmino duktė Raimonda Jagminaitė, „Šeduvos bernai“, sveikino kompozitorius, aranžuotojas, Alytaus liaudies meno studijos „Dainava“ kapelos vadovas Arvydas Mikalauskas, ilgus metus Radviliškio rajono kultūros sričiai vadovavęs Radviliškio miesto garbės pilietis Augenijus Jurgauskas,  muzikantai Juozas Taunys, Virginijus Anisovas.

Sveikinimo žodžius ir padėkas kolektyvui už ilgametę muzikinę veiklą, atsiuntė ir LR Seimo narys Algirdas Butkevičius. Radviliškio miesto kultūros centro direktoriaus pavaduotoja Indrė Ginkevičienė padėkojo klubo nariams už ilgametę muzikinę veiklą, liaudiškos muzikos puoselėjimą ir indėlį į miesto kultūrinį gyvenimą. Smagu,kad jubiliejiniame klubo koncerte grojo ir tie muzikantai, kurie drauge kūrė šį klubą, kurie ilgus metus grojo jame. Padėkos įteiktos ir pirmiesiems šio klubo vadovams Poviliui Giliui ir Jūratei Stakvilevičienei.

Daugiau nuotraukų čia.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija
Nuotraukos Sigito Mikučio, Radviliškio miesto kultūros centro

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: