2019 m. vasario 18 d., pirmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Baisogalos pirminės sveikatos priežiūros centre – įkurtuvėsSpausdinimo versija

Baisogalos pirminės sveikatos priežiūros centras, aptarnaujantis Baisogalos ir Skėmių seniūnijų gyventojus, švenčia įkurtuves – persikėlė į naujas, šviesias ir pacientams ir čia dirbantiems gydytojams bei administracijai patogias patalpas Baisogalos miestelio centre. Perkėlimui Radviliškio rajono savivaldybės taryba skyrė 310 tūkstančių eurų.

Atidarymo ceremonijoje dalyvavę LR Seimo nariai Vytautas Juozapaitis, Aurimas Gaidžiūnas, Radviliškio rajono savivaldybės vadovai meras Antanas Čepononis, mero pavaduotojas Kazimieras Augulis, Savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė, statybos darbų rangovai, Radviliškio rajono sveikatos priežiūros įstaigų vadovai, medikai, Baisogalos gyventojai apžiūrėjo naujas ir patogias patalpas ir pasidžiaugė pagerėjusiomis darbo ir gydymosi sąlygomis.

2018 metais pradėjus darbus per beveik pusę metų kapitaliai suremontuoti ne tik poliklinikai skirtas pirmasis aukštas, bet ir antrajame aukšte esančios Saugos ir palaikomojo gydymo skyriaus patalpos. Vietos žemdirbių 1998 metais padovanotos Baisogalos eksperimentinio ūkio administracinės patalpos buvo nepritaikytos gydymo įstaigai, neatitiko higienos reikalavimų.

„Senosios poliklinikos, buvusios Grinkiškio gatvėje, sienos buvo kiauros, šį pastatą išlaikyti buvo labai brangu, jis net nebuvo pritaikytas neįgaliesiems, jo remontui būtų reikėję nemažai lėšų ir būtų ateityje iškilusi būtinybė išlaikyti du pastatus: tiek polikliniką Grinkiškio gatvėje, tiek Slaugos skyrių šiame buvusios ligoninės pastate, todėl džiaugiamės pasirinktu racionaliu sprendimu“, – sakė įstaigos direktorė Aušra Juškienė, kalbėdama apie poliklinikos perkėlimo aplinkybes.

Suremontuotoje Slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninėje dabar patogu, joje gali būti ir šiuo metu gydomi 27 ligoniai. Pirmasis pastato aukštas pertvarkytas ir paverstas šiuolaikiška poliklinika. Čia pacientus priiminėja du jauni bendrosios praktikos gydytojai Rasa Masilionė ir Andrius Autukas, o odontologo paslaugą teikia Irena Bložienė. Trečiajame pastato aukšte seniai veikia privatūs „Senjorų namai“.

Pastato atnaujinimą sudaro keli etapai: pirmiausia sutvarkytas pastato vidus, šiuo metu tvarkomas pastato rūsys, kuriame bus įkurti skirti poilsio kambariai, virtuvėlė, o ateityje planuojama sutvarkyti ir didžiulio pastato išorę. Užbaigus rekonstrukciją, bus galima naudotis ir liftu.

Daugiau nuotraukų galite pamatyti čia.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: