2017 m. gruodžio 13 d., trečiadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
AČIŪ, KAD ESI. Šeduvoje padėkota už širdžių šilumą ir veiklą stiprinant bendruomeninius ryšiusSpausdinimo versija

Šeduvoje tradicija padėkoti tiems, kurie turi savo širdyje šilumos, neblėsta. Juk tiek daug gerų, darbščių žmonių aplinkui, tiek daug reikia vienas kitam pasakyti.

Jau keleri metai iš eilės žmonėms, kurie dalijasi šiluma, gerumu, idėjomis ir darbais, dėkojama Šeduvos miesto seniūnijos, kultūros ir amatų centro, bendruomenės vardu.

Advento metą suorganizuotą Padėkos vakarą labiausiai Šeduvos kraštui nusipelniusiems šeduviams dėkojo gerumo porcijas gavę bendruomenės nariai, Šeduvos miesto seniūnas Justinas Pranys ir Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė.

Padėka už ilgametę aktyvią darbinę veiklą bei glaudų bendradarbiavimą su Šeduvos miesto seniūnija bei Šeduvvos kultūros ir amatų centru įteikta Vidai Šimienei, AB ,,Lelija“ Šeduvos siuvimo įmonės direktorei, už dosnumą ir kasmetines Kalėdines dovanėles sunkiai besiverčiančioms šeimoms bei paramą Šeduvos miesto seniūnijai ir Pavartyčių bendruomenei – Josifui Heideriui (Fur farm LT filialo Pavartyčių kaime vadovui, už bendruomeniškumą, pagalbą ir paramą  Vėriškių kaimo gyventojams bei Šeduvos miesto seniūnijai – Kęstučiui Andrijauskui, už kūrybiškumą, menines idėjas, prasmingas iniciatyvas ir siekį tobulėti bei dalyvavimą renginiuose atstovaujant ne tik Vėriškių bendruomenei, bet ir Šeduvos miesto seniūnijai – Ingai Juodienei.

Už nuoširdų visuomeninį darbą ir asmeninį indėlį užtikrinant sėkmingą Butėnų bendruomenės veiklą padėkota Viktorui Šadbarui, Stanislavai Zofijai Jakubauskaitei ačiū tartas  už išskirtinę meilę ir pagalbą atstumtiems, pamestiems, sužeistiems bei kenčiantiems gyvūnams.

Astijui Poškai dėkingi už Šeduvos miesto vardo garsinimą ir jaunimo ugdymą puoselėjant šokio kultūrą, Marijai Pakštienei – už grožio idėjų puoselėjimą, pilietiškumą ir rodomą pavyzdį tvarkant ne tik savo sodybos, bet ir už jos ribų esančią aplinką.

už prasmingas iniciatyvas ir jų įgyvendinimą bei Butėnų bendruomenės veiklos sklaidą padėkota Vitai Vorobjovai,  už šeimos vertybių puoselėjimą, darbštumą ir geranorišką pagalbą Šeduvos miesto seniūnijai – Daivai ir Valdimarui Masiuliams.

Šeduvos kultūros ir amatų centro direktorė Natalija Borgerdt atminimo dovanėlėmis apdovanojo rėmėjus, pagalbininkus ir ištikimus renginių lankytojus: už nuolatinį kultūros ir amatų centro renginių lankymą padėkota Stanislavai Gilienei ir Virginijai Jurėnienei, už šventės „Žolinės vainikas“ metu virtą  šiupinį ačiū pasakyta Linai Ramanauskaitei ir Gabrieliui Kavieckiui.

Padėkota ir pagalbininkams, kurie nuoširdžiai prisideda prie kultūros renginių organizacinio darbo: Andželai Brazienei, Daivai Mačiūnienei, Jolantai Ir Zigmui Daukšams, Vitalijai Balionienei, Jurgiui Baubliui, Vilijai Ir Vaidui Stalioniams.

Šeduvos pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė Aušra Čiūdarienė 24 šeduviams įteikė Nacionalinio kraujo centro padėkas už pilietiškumą ir aktyvumą neatlygintinai dovanojant kraujo.

Šeduviams ir svečiams koncertavo Šeduvos gimnazijos šokių studija „Vaivorykštė“ (vadovas Astijus Poška), dainavo Šeduvos kultūros ir amatų centro solistė Evelina Stalgienė. Visus nudžiugino Padėkos dienos dovana –  Baisogalos kultūros centro netradicinės kapelijos „Dainoriai“ (vadovas Paulius Kablys), koncertas.

Daugiau S. Mikučio nuotraukų galite pamatyti čia.

Nuotraukos S. Mikučio
Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: