2017 m. gruodžio 13 d., trečiadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Daugiavaikių šeimų vaikus sukvietė tradicinė akcija „Patikėk Kalėdiniais stebuklais!“Spausdinimo versija

Gruodžio 5 dieną Radviliškio miesto kultūros centre rajono daugiavaikių šeimų vaikus sukvietė jau septintoji akcija „Patikėk Kalėdiniais stebuklais!“. Kalėdinį stebuklą daugiau nei pusei tūkstančio (per 650) rajono vaikų iš gausių šeimų dovanojo Šeimos labdaros ir paramos fondas. Į Radviliškio miesto kultūros centrą sugužėjo Aukštelkų, Šeduvos, Alksniupių, Baisogalos, Grinkiškio, Skėmių, Šaukoto, Šiaulėnų, Tyrulių, Radviliškio seniūnijų bei miesto vaikai.

Juos sužavėjo šventiškai pasipuošęs Radviliškio miestas: net dvi nuostabios Radviliškio miesto kalėdinės eglės, Kalėdų eglučių alėja, Kalėdų miestelis, o ypač – pasakiškai gražios Kalėdų Senelio rogės. Daugelis skubėjo prie jų nusifotografuoti, kad galėtų parvežti namo nuotrauką kaip įrodymą, kad buvo įlipę į tikras Kalėdų Senelio roges.

Vaikams padovanotos geros emocijos tryško per kraštus prasidėjus edukaciniam muzikiniam spektakliui „Šventinė dovanaׅ“. Visiems buvo labai smalsu, kas ir kodėl paliko didžiulę dovaną.

Žiūrovai noriai įsitraukė į šventės linksmybes: teko nemažai  pagelbėti spektaklio herojams.  Reikėjo pasiruošti Kalėdų senelio sutiktuvėms: nulipdyti sniego senį, papuošti kalėdinę eglutę, išmokti visiems drauge sudainuoti dainelę. Teko būti ir labai budriems, nes vis kas nors norėdavo sau pasiimti pamestą dovaną. Nuveiktas didžiulis darbas nenuėjo perniek, nes spektaklio kulminacijoje pasirodė labiausiai laukiamas šventinio vakaro svečias – Kalėdų Senelis.

O jis pasitaikė pašėlęs: privertė visą salę pakilti nuo kėdžių, šokti ir dainuoti, ir, žinoma, pakvietė išsidalyti dovanas. Vaikai gavo didžiulius maišus saldumynų, o tėveliai – kalendorius. Visi norintys galėjo su šeima įsiamžinti su Kalėdų Seneliu ir dviem jo palydovais.

VšĮ Šiaulių teatro vaikams „Birbironas“ aktoriai buvo sužavėti fantastiška publika, jie neatsistebėjo noriai ir šiltai bendraujančiais vaikais, kurie taip entuziastingai įsijungė į vaidinimą.

Šeimos labdaros ir paramos fondo informacija

Fotografijos – Laimono Simaičio.

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: