2018 m. gruodžio 16 d., sekmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Atsinaujinusi Vėriškių biblioteka plačiai atvėrė durisSpausdinimo versija

Vėriškių biblioteka persikėlė į naujas, gražiai suremontuotas patalpas, kuriose kadaise buvo įsikūręs lopšelis-darželis. Gruodžio 7 d. įvyko bibliotekos atidarymo šventė, į kurią rinkosi bibliotekos skaitytojai ir svečiai.


Simbolinę atnaujintos Vėriškių bibliotekos atidarymo juostą perkirpo (iš kairės): Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis, Radviliškio viešosios bibliotekos direktorė Violeta Šukaitienė ir Šeduvos seniūnijos seniūnas Justinas Pranys

Simbolinę atnaujintos Vėriškių bibliotekos atidarymo juostą perkirpo Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis, Šeduvos seniūnijos seniūnas Justinas Pranys ir Radviliškio viešosios bibliotekos direktorė Violeta Šukaitienė. Naujas bibliotekos patalpas pašventino Šeduvos Šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčios klebonas Virginijus Kazaitis. Visi susirinkusieji kartu sukalbėjo maldą. Klebonas palinkėjo ramybės, šviesos ir bibliotekai padovanojo popiežiaus Pranciškaus vizito Lietuvoje, šių metų rugsėjo 22– 23 dienomis, pasakytų kalbų rinkinio knygeles.


Naujas bibliotekos patalpas pašventino Šeduvos Šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčios klebonas Virginijus Kazaitis

Nuo dabar Vėriškių kaimo gyventojai galės džiaugtis naujomis, šviesiomis ir gražiomis bibliotekos patalpomis. Už šiuos pokyčius bibliotekininkė Rūta Grigaitienė dėkojo Radviliškio rajono savivaldybei ir savivaldybės tarybai, kuri pritarė Vėriškių bendruomenės norui turėti gražią, jaukią biblioteką šiame kaime. Papuoštas įėjimas į biblioteką – tai Šeduvos seniūno indėlis, kuriam šventės metu taip pat buvo padėkota. Už įdėtas pastangas, suteikiant bibliotekos lankytojams naujas erdves, nuoširdus Ačiū ištartas ir Radviliškio viešosios bibliotekos direktorei Violetai Šukaitienei. Taip pat įrengiant naujas bibliotekos patalpas prisidėjo, davė naudingų patarimų Vėriškių bendruomenės tarybos nariai. R. Grigaitienė tikisi ir ateityje kartu su Vėriškių bendruomene įgyvendinti dar daug naujų projektų. Bendruomenės pirmininkė Aldona Jurelevičienė, sveikindama bibliotekos atidarymo po bendru stogu proga, taip pat pritarė šiai minčiai.


Radviliškio rajono savivaldybės meras A. Čepononis pasidžiaugė dar viena Radviliškio rajone atnaujinta biblioteka

Dar viena Radviliškio rajone atnaujinta biblioteka pasidžiaugė Radviliškio rajono savivaldybės meras A. Čepononis, kuris sakė, jog buvusio lopšelio-darželio patalpos atgijo ir šiandien yra prasmingai naudojamos, jose vykdoma įvairesnė veikla nei buvo prieš uždarant darželį.


Beveik pusmetį Vėriškių filialo bibliotekoje dirbanti bibliotekininkė R. Grigaitienė dėkojo bendruomenės nariams už pagalbą ir kvietė gyventojus dažniau praverti atnaujintos bibliotekos duris

Susirinkusius į atnaujintos Vėriškių bibliotekos šventę sveikino Viešosios bibliotekos direktorė V. Šukaitienė, kuri pasidžiaugė, kad šis filialas yra ketvirtas, atnaujinęs savo patalpas šiais metais, iš kurių du persikėlė į naujas patalpas. Direktorė Vėriškių bibliotekininkei linkėjo turėti ne tik daug nuolatinių skaitytojų, bet ir sulaukti naujų.

Aktyvi Vėriškių bibliotekos skaitytoja Nijolė Banienė pasidalino prisiminimais, kokia anksčiau buvo biblioteka, kaip ji keitėsi. Skaitytojų vardu kalbėjo ir naujų knygų atsinaujinusiai bibliotekai padovanojo ūkininkas Kęstutis Andrijauskas.


Aukštelkų kultūros namų grupė „Vija“ susirinkusiems padovanojo trumpą koncertą

Aukštelkų kultūros namų grupė „Vija“ susirinkusiems padovanojo trumpą koncertą. O vėliau visi buvo pakviesti pasivaišinti kava ir pabendrauti, pasidalinti įspūdžiais, pabūti kartu. Vėriškių bibliotekos darbuotoja ragino gyventojus dažniau lankytis bibliotekoje, būti aktyviais renginių lankytojais, užeiti paskaityti ar tiesiog pasišnekučiuoti. Kiekvienas bibliotekos lankytojas – visada laukiamas svečias.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: