2018 m. spalio 23 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Aklųjų ir silpnaregių ansambliui „Pasagėlei“ – 20 metųSpausdinimo versija

Spalio 12 dieną į Radviliškio kultūros centrą rinkosi Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Šiaulių ir Tauragės skyriaus Radviliškio rajono filialo nariai, jų artimieji ir draugai. Jie visi šventė didelį ir gražų jubiliejų –  Radviliškio rajono filialo vokalinio ansamblio „Pasagėlė“ 20-metį.

„Pasagėlės“ vadovę Romą Apšegienę ir dainininkes gražaus jubiliejaus proga sveikino ir laimėjimais džiaugėsi VšĮ Šiaulių ir Tauragės regionų aklųjų centro direktorius Alfonsas Navickis, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos vadovai, ansamblio draugai, bendraminčiai, Radviliškio miesto garbės piliečiai Augenijus Jurgauskas, Petras Rimas Kundrotas, septyni vokaliniai ansambliai iš Klaipėdos, Jonavos, Šiaulių ir kitų šalies miestų.

Šventėje skambėjo dainos iš plataus ansamblio repertuaro, kurias dainavo dabartinės ansamblio narės, vadovaujamos ansamblio vadovės Romos Apšegienės. Vieną dainą drauge atliko ir į sceną  pakviesti buvę ansamblio nariai. Pasak ansamblio vadovės Romos Apšegienės, gyvenimu reikia džiaugtis ir jį mylėti, nesiskųsti, o padėti vieni kitiems, bendrauti ir mylėti, kaip tai daro jos ansamblio nariai. Šventiniame koncerte prisiminta 20 metų ansamblio veikla, buvę vadovai, bendražygiai ir pasiųsta labai daug linkėjimų vieni kitiems, kurie tikrai išsipildys. „Pasagėlės“ pasiklausyti susirinkę svečiai prisiminė ansamblio istoriją, jo laimėjimus, pasiekimus. Kultūros centro fojė visus, atėjusius pasiklausyti koncerto, pasitiko gausybė padėkų, pagyrimo raštų, skirtų ansambliui „Pasagėlė“ už dalyvavimą gausybėje renginių, festivalių. Iš Vokietijos grįžusi pirmoji ansamblio vadovė Rima Godelienė pasidalijo prisiminimais apie  pirmuosius ansamblio žingsnius nuo 1999 metų, apie pirmuosius dainininkus Stasį Čepą, Ireną Calkienę, Giedrikų  šeimą, Ireną Radienę, Vladislavą Navickienę, Edvardą Eidimtą, Juozą Tarvydą, Aldoną Gilvickienę, buvusį vadovą Sigitą Armoną.

„Žmogui, turinčiam negalią, daina yra vaistas, bendravimo galimybė. Tai gyvenimas be depresijos, todėl mes dainavom, dainuojam ir dainuosim. Esame dėkingi savivaldybės administracijai , kurie supranta, kad menas, kultūra neregiams reikalinga kaip duona“, – sakė Janina Aižinienė, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Šiaulių ir Tauragės skyriaus Radviliškio rajono filialo pirmininkė.

Parengta pagal Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Šiaulių ir Tauragės skyriaus Radviliškio rajono filialo informaciją

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: