2019 m. balandžio 24 d., trečiadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Informacija DAROM 2019 talkų organizatoriams dėl surinktų šiukšlių išvežimoSpausdinimo versija

Informuojame, kad SENIŪNIJOS ORGANIZUOJA ŠIUKŠLIŲ, SURINKTŲ PER AKCIJĄ DAROM 2019, IŠVEŽIMĄ TIK IŠ TVARKOMŲ VIEŠŲJŲ TERITORIJŲ.

ŠIUKŠLIŲ IŠ PRIVAČIŲ SKLYPŲ, GARAŽŲ, SODŲ BENDRIJŲ, ĮSTAIGŲ IR ORGANIZACIJŲ TERITORIJŲ SENIŪNIJOS NEIŠVEŠ, TĄ TURI PADARYTI PATYS TALKŲ ORGANIZATORIAI.

Kaip ir kasmet, Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centraas, prisidėdamas prie šios iniciatyvos, įsipareigojo nemokamai priimti visas akcijos metu surinktas ir balandžio 27 d. atvežtas išrūšiuotas atliekas. Bus priimamas netinkamas perdirbti stiklas, plastikas, drabužiai, tekstilės gaminiai, nebenaudojama elektros ir elektroninė įranga, naudoti nebetinkamos padangos, statybinės, didelių gabaritų ir kitos biologiškai nesuyrančios atliekos, taip pat biologiškai skaidžios atliekos (žolė, lapai, sodo ir daržo atliekos).

Akcijos DAROM 2019 metu surinktos atliekos nemokamai bus priimamos tik su Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro paruoštomis deklaracijomis.  Savivaldybių, bendruomenių, nevyriausybinių organizacijų atstovai dėl deklaracijų gali kreiptis adresu Pramonės g. 15-71, Šiauliai arba Aušros a. 10, Radviliškis, 307 kab., tel. (8 422) 69 014.

ATKREIPIAME DĖMESĮ DĖL ŠIUKŠLIŲ IŠVEŽIMO IŠ SUTVARKYTŲ VIEŠŲJŲ TERITORIJŲ! JEI SENIŪNIJA NEŽINOS, KURI VIEŠOJI ERDVĖ YRA TVARKOMA, ŠIUKŠLĖS GALI LIKTI IR NEIŠVEŽTOS. TALKŲ ORGANIZATORIAI KVIEČIAMI BŪTINAI PRANEŠTI SAVO SENIŪNIJAI APIE TVARKOMAS VIEŠĄSIAS ERDVES.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)