2017 m. birželio 23 d., penktadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Asociacijos „Karčemų bendruomenė „Kaimynai“ dešimtmetisSpausdinimo versija

Gegužės paskutinį šeštadienį Karčemos šurmuliavo nuo svečių ir šventiškai nusiteikusių bendruomenės „Kaimynai“ narių. Visi rinkosi švęsti pirmojo bendruomenės dešimties metų jubiliejaus. Šventė prasidėjo skulptoriaus Kęstučio Benediko Šv. Agotos skulptūros atidengimu ir pašventinimu. Skulptūrą pašventino Radviliškio Švenčiausios Mergelės Marijos Gimimo parapijos klebonas Tomas Rudys.

Vėliau šventei persikėlus į bendruomenės namus, buvo žiebiamos jubiliejinės žvakės. Pirmąją žvakę įžiebė Radviliškio seniūnijos seniūnas Vidmantas Tamošiūnas; sekančias: buvusi bendruomenės pirmininkė Vilmutė Leskova, gerbiamos, bei mylimos kaimo mokytojos Stasė Levanienė ir Onutė Mišeikienė, svariais darbais bendruomenę puošiantys Onutė ir Stasys Grigai, vėliau, keturis vaikus auginanti Jolantos ir Valentino Semeniukų šeima bei kaimo ateitis – jaunimo atstovai Mindaugas Bernotas ir Rasvita Stankutė, paskutinąją žvakę įžiebė dabartinė pirmininkė Rita Japkevičienė.

Šventėje buvo pasidžiaugta draugyste su kaimyninėmis bendruomenėmis, pasidžiaugta įgyvendintais projektais bei atliktais darbais, padėkota aktyviems bendruomenės nariams ir rėmėjams, jiems įteiktos padėkos ir dovanėlės. Dovanėles gamino projekto „Jaunimo kodas – kūryba“ dalyviai, finansuoto Radviliškio rajono savivaldybės. Šis projektas buvo skirtas ugdyti jaunimo tarpusavio bendravimą, gaminant suvenyrus  bendruomenės 10 metų jubiliejui. Asociacija „Karčemų bendruomenė „Kaimynai“ nuolat siekia įtraukti kaimo jaunimą į bendruomenės gyvenimą, ieškant jaunuoliams savęs realizavimo galimybių. 2016 metais bendruomenė buvo akredituota „Jaunimo reikalų departamento‘ ir priėmė tris merginas savanores. Savanoriavimo metu paaiškėjo, kad vietos jaunimas yra aktyvus, bei kūrybiškas ir ateityje noriai prisidėtų prie naujų veiklų. Jubiliejui atžymėti ir projekto „Jaunimo kodas – kūryba“ viešinimui buvo išleista proginė knygelė, kuri padovanota visiems šventės dalyviams. Buvo surengta ir darbų parodėlė.

Šventės vedantysis Simas, neleido svečiams nuobodžiauti, tad linksmai skambėjo jo atliekamos dainos, Vilmos Merkytės, Lizdeikos jaunimo grupės „Ratai“ bei Šniūraičių kaimo kapelos. Karčemų teatro mylėtojų grupė, šventės dalyviams suvaidino jumoristinį vaizdelį „Kaimynai“.

Vėlų vakarą šventę vainikavo „Gintariniai linkėjimai“ prie kieme užkurto aukuro.

Bendruomenės pirmininkė Rita Japkevičienė

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: