2017 m. spalio 21 d., šeštadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Šaukotiškis Virginijus Skumanas – projekto „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ nugalėtojasSpausdinimo versija

Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos Šaukoto skyriaus šeštos klasės mokinys Virginijus Skumanas tapo projekto „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ šeštokų finalo nugalėtoju. Mokinys jau penktoje klasėje bandė savo jėgas šiame intelektualiame projekte, kur buvo patekęs į finalą, tik truputį pritrūko sėkmės iki pergalės. Atkaklus mokinys nenuleido rankų ir vėl bandė savo jėgas būdamas šeštoje klasėje. Šį kartą Virginijui vėl pavyko įveikti pirmąjį turą ir finale jis varžėsi su šeštokais iš Vilniaus bei Panevėžio mokyklų. Žingeidus mokinys finale įveikė savo varžovą iš Vilniaus ir tapo šeštokų turo nugalėtoju.

Virginijus jau nuo trečios klasės dalyvauja įvairiuose konkursuose, jam puikiai sekėsi rajoniniame „Žyniuko“ konkurse, kuriamė užėmė prizines vietas. Mokinys yra labai žingeidus, daug skaito, domisi gamtos, istorijos bei geografijos mokslais, labiausiai mėgsta skaityti enciklopedijas, įvairias mokslo knygas, mėgsta spręsti įvairius kryžiažodžius, galvosūkius, mėgsta sportuoti, puikiai mokosi.  Virginijui konkursams ruoštis padeda mokytoja Dijana Dovidaitytė.

Visas gimnazijos kolektyvas džiaugiasi ir didžiuojasi Virginijaus pergale ir linki toliau siekti mokslo aukštumų ir garsinti Radviliškio rajoną ir savo mokyklą.

Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos Šaukoto skyriaus informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: