2018 m. spalio 23 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
402-ąjį Umanės miesto Ukrainoje gimtadienį šventė ir radviliškiečiaiSpausdinimo versija

Radviliškio rajono savivaldybės delegacija, vadovaujama Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nario Dariaus Jurėno, viešėjo Umanės mieste, Ukrainoje. Savivaldybės tarybos narys, Jolanta Margaitienė, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė, Eligijus Steponavičius, Savivaldybės administracijos Informacinių technologijų ir komunikacijos skyriaus vedėjas, į Umanę vyko ne tik drauge su Umanės miesto gyventojais paminėti šio gražaus ir didelio miesto 402-ojo gimtadienio, bet ir nuvežti dovanų: didelis šaldytuvas, treniruoklių komplektas ir bėgimo takelis įteiktas reabilitacijos centrui Umanėje, kuriame sveikatą stiprina šeimos, tiesiogiai pajutusios Rusijos ir Ukrainos karinio konflikto mastą, grėsmes, praradę artimuosius.

Radviliškiečiai buvo pakviesti pasiklausyti šventinio koncerto Umanės miesto aukštesniojoje muzikos mokykloje, drauge su Umanės miesto vadovais pagerbė Umanės miesto gyventojų, žuvusių Rusijos ir Ukrainos konflikto metu, atminimą, dalyvavo Ispanijos parko Umanėje, kuriame puikuojasi ispanų menininkų skulptūros, atidarymo ceremonijoje, susitiko su Umanės miesto vadovais ir Umanės–Radviliškio draugystės būrelio nariais bei aptarė ateities bendradarbiavimo kryptis. Umanės miesto meras Aleksandras Cebrijus padėkojo Radviliškio rajono savivaldybės delegacijai už nuolat teikiamą paramą Umanės miestui ir jo žmonėms, o Galina Kučer, Umanės miesto savivaldybės Socialinio parūpinimo departamento vadovė, įteikė padėką už atvežtas dovanas reabilitacijos centrui.

Su Umanės miestu Radviliškis draugauja nuo 2013 metų. Šiuos du miestus sieja ne tik juose gyvenančių žmonių draugystė, bet ir bendri kultūriniai, socialiniai projektai, nuolat teikiama parama Ukrainos žmonėms: pagalba vaistais, vaikų vasaros poilsio organizavimas, dailininkų, muzikantų vizitai, šilumos ūkio specialistų konsultacijos, Radviliškio-Umanės draugystės būrelio veikla.

Daugiau akimirkų iš viešnagės Ukrainoje galite pamatyti čia.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:
Notice: Undefined index: singleupdate in /home/w6060/domains/radviliskis.lt/public_html/cron_tab.php on line 11 Notice: Undefined index: single_update in /home/w6060/domains/radviliskis.lt/public_html/cron_tab.php on line 13 Notice: Undefined index: debug in /home/w6060/domains/radviliskis.lt/public_html/index.php on line 500