2017 m. spalio 21 d., šeštadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Pagyvenusiems žmonėms – vaikų dovanos ir dėmesysSpausdinimo versija

Jau penkerius metus iš eilės, minėdami Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną, Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro Vaikų dienos centrą „Ąžuoliukas" lankantys vaikai vykdo akciją „Rudeninė puokštė iš vaikų rankų“.

 

Akcijos metu vaikai lankosi socialines paslaugas gaunančių pagyvenusių žmonių namuose, linki senjorams sveikatos ir stiprybės, įteikia savo rankų darbo darbelius – puokštes iš rudeninių lapų, gėles, atvirukus.

Šiais metais sugalvota pradžiuginti senjorus suvenyrais – iš karoliukų padarytais medeliais. Suvenyrus iš karoliukų vaikai gamino kiekvieną savaitę meninių įgūdžių bugdymo būrelyje, kuriuos organizuoja ir veda socialinė darbuotoja Inga Ragauskaitė.

Vaikų dienos centro „Ąžuoliukasׅ“ lankytojai vežė savo dovanėles senjorams į namus ir įteikinėjo jiems su šilčiausiais palinkėjimais. Šia akcija buvo siekiama ugdyti jaunų žmonių pagarbą senyvo amžiaus žmonėms bei parodyti dėmesį senjorams.

Akcija „Suvenyras iš vaikų rankų" organizuota įgyvendinant projekto „Vaikų dienos centras „Ąžuoliukas" meninių bei pilietiškumo įgūdžių ugdymo veiklas. Projektą finansuoja Socialinių paslaugų priežiūros departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Jelena Vyšniauskienė,
RPBSPC Vaikų dienos centro „Ąžuoliukas" socialinė darbuotoja

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: