2018 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Šventinis koncertas Motinos dienai KarčemoseSpausdinimo versija

Pirmas gegužės sekmadienis – Motinos diena. Šia proga Karčemų kaimo kultūros specialistas Kęstutis Jakštas ir Karčemų kaimo bendruomenė „Kaimynai“ Radviliškio seniūnijos mamas pakvietė į šventinį koncertą.

Radviliškio seniūnijos seniūnė Gabrielė Kuraitienė pasveikino seniūnijos daugiavaikes mamas, kurios užaugino dorus ir darbščius vaikus: Jadvygą Senulienę, Oną Jansonienę, Danutę Janulienę iš Karčemų kaimo, Genutę Červinskienę ir Vaidą Švedarauskienę iš Šniūraičių k., Inesa Ugianskienę iš Mankiškių kaimo, Genę Klimavičienę ir Lionę Norvaišienę iš Kutiškių kaimo, Genę Jankauskienę iš Voskonių kaimo ir Genovaitę Jasiukaitienę iš Daugėlaičių kaimo.

Karčemų seniūnaitė Janina Riukienė Karčemų kaimo bendruomenės valdybos vardu pasveikino du mažuosius karčemiškius, gimusius šiemet, ir įteikė jiems po simbolinį obuoliuką.

Eiles mamoms skaitė Karčemų kaimo skaitovai Greta ir Dominykas, koncertavo moterų ansamblis (vad. Kęstutis Jakštas), liaudiškos muzikos kapela „Seni pažįstami“ (vad. Tomas Kanapinskas), muzikinį kurinį atliko mama Loreta ir dukra Enrika. Kanklėmis grojo Rolanda Noraitytė. Šventinį koncertą, skirtą mamoms, vainikavo bendra koncerto dalyvių daina.

Sveikiname mamas, būkite laimingos ir mylimos!

Radviliškio seniūnijos informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:
Notice: Undefined index: singleupdate in /home/w6060/domains/radviliskis.lt/public_html/cron_tab.php on line 11 Notice: Undefined index: single_update in /home/w6060/domains/radviliskis.lt/public_html/cron_tab.php on line 13 Notice: Undefined index: debug in /home/w6060/domains/radviliskis.lt/public_html/index.php on line 500