2018 m. gruodžio 15 d., šeštadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Tarptautinę neįgaliųjų dieną – žinia apie neįgaliųjų socialinę integracijąSpausdinimo versija

Gruodžio 3˗ąją, Tarptautinę neįgaliųjų dieną, Radviliškio miesto kultūros centre suorganizuotame renginyje susitikę rajono neįgalieji, vienijami įvairių draugijų, sakė, kad po vieną sudėtinga, geriau drauge, šalia tų, kurie taip pat negalios paliesti.

 

Tarptautinės neįgaliųjų dienos proga susirinkusiuosius pasveikino Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis ir Socialinės paramos skyriaus vedėjas Darius Brazys. Palinkėjo visiems sveikatos, stiprybės, optimizmo, gražių artėjančių švenčių.

 

Renginyje buvo įteiktos padėkos: Radviliškio krašto žmonių su negalia sąjungos nariams už aktyvią visuomeninę veiklą Ritai Grigaliūnienei ir Marytei Blankienei, už visapusišką pagalbą neįgaliesiems Aldonai Steponavičienei; Šeduvos miesto neįgaliųjų draugijos nariams už kultūrinę ir meninę veiklą Evelinai Stalgienei, už dalyvavimą užimtumo būrelio veikloje Juozui Račui ir Nijolei Balkienei; Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos nariams už aktyvią kūrybinę, meninę ir visuomeninę veiklą Audrai Stasiulaitienei, už aktyvų dalyvavimą kūrybinėje, meninėje ansamblio „Gabija“ veikloje Aldonai Bliznikienei, už aktyvų dalyvavimą draugijos meninėje ir visuomeninėje veikloje, Jolantai Giedrikienei ir Raimondui Giedrikui bei už aktyvų dalyvavimą draugijos meninėje veikloje Elenai Stankevičienei, Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir paslaugų centro, Dienos užimtumo skyriaus lankytojams Mindaugui Grakauskui, Nerijui Prakuliauskui, Viktorui Ranoniui,Vaidotui Skipičiui; Diabeto klubo „Likimas“ nariams už aktyvią veiklą klube „Likimas“, pagalbą klubo nariams Janinai Šidagienei, už aktyvią pagalbą klubo „Likimas“ veikloje Danguolei Sopinai, už aktyvią pagalbą klubo „Likimas“ veikloje, sportinę veiklą Jakov Karsten. Taip pat Radviliškio miesto kultūros centre suorganizuotoje Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijų narių rankdarbių mugėje buvo galima įsigyti įvairiausių rankdarbių. Taip ne vienas neįgalus žmogus dienas leidžia: kas kojines mezga, kas piešia, kas dar kokią širdžiai mielą veiklą randa...

Radviliškiečiai buvo pakviesti dalyvauti akcijoje „Aš ir Tu – tai Mes“. Akcija, sumanyta Šiaulių apskrities cerebrinio paralyžiaus asociacijos tarybos narės Vidmantės Raustytės, skleidžia žinią apie neįgaliųjų socialinę integraciją, apie nuolatinės, o ne proginės paramos neįgaliesiems būtinybę. Susikibę rankomis radviliškiečiai drauge su visos Lietuvos neįgaliaisiais ir negalios nepaliestais žmonėmis kvietė atkreipti dėmesį į neįgaliųjų kasdienybę ir iššūkius, su kuriais jiems kasdien reikia susidurti.

Renginį vainikavo neįgaliesiems ir jų šeimų nariams skiriamos Virgio Stakėno dainos.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: