2018 m. vasario 22 d., ketvirtadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Radviliškio krašto žmonėms – sveikinimai iš užsienio Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio progaSpausdinimo versija

Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio proga Radviliškio rajono savivaldybės gyventojus sveikimo Radviliškio rajono savivaldybės tarptautinio bendradarbiavimo partneriai.

Umanės miesto (Umanės) meras Aleksandras Cebrijus ir bendradarbiavimo su užsienio šalinis draugijos pirmininkė Galina Kučer sveikina radviliškiečius ir visos Lietuvos žmones: „Sveikiname visus Jus  su Vasario 16-ąja. Džiaugiamės Jūsų šalies pasiekimais, kuri nacionalinės vienybės, dvasios stiprybės ir nenuilstamo darbo dėka ėjo sudėtingu transformacijos keliu ir tapo šiuolaikine demokratine Europos valstybe.

Jūs tapote tauta, kuri išsaugojo savo identitetą ir iškovojo laisvę ir nepriklausomybę. Mes  žavimės Jūsų žmonių laisvės troškimu ir didele Jūsų tautos saviverte. Šiandien Lietuva mums yra aukšto lygio politinio, ekonominio ir socialinio vystymosi pavyzdys, pilnateisio tarptautinės arenos, Europos Sąjungos nario, stabilumo ir saugumo Europoje pavyzdys. Mes tvirtai laikomės draugystės, partnerystės ir tarpusavio supratimo principų. Tikimės, kad draugiški mūsų šalių ir miestų ryšiai ir toliau bus vystomi strateginės partnerystės vardan, gerbiant ir pasitikint vienas kitu. Visų Umanės miesto gyventojų vardu labai dėkojame už mūsų miestų draugystę ir palaikymą. Siunčiame Jums nuoširdžiausius linkėjimus. Sveikatos, laimės, sėkmės ir taikos Jums.“

Katsrino miesto (Izraelis) meras  Dmitrijus Apartsevas rašo:  „Nuoširdžiai sveikinu Jus ir visus Šeduvos gyventojus, taip pat Radviliškio miesto merą poną Antaną Čepononį ir Radviliškio gyventojus su Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiu! Džiaugiuosi mūsų pažintimi ir abipusiu noru mūsų miestams kartu bendradarbiauti. Ryšys tarp lietuvių ir žydų tautų gyvuoja amžius. Mūsų bendroje istorijoje buvo ir pakilimų, ir nuosmukių; didelių džiaugsmų, ir tragedijų. Mano ir Jūsų bendras tikslas yra atkurti gerus santykius ir bendradarbiavimą tarp tautų ir mūsų bendruomenių. Katsrino ir Šeduvos jaunimas turi daug bendra, ir aš esu tikras, kad šis bendravimas ir kultūriniai ryšiai padės kurti tik gražesnę ateitį. Esu Jums dėkingas už Jūsų pastangas įamžinant holokausto metu žuvusių Šeduvos žydų atminimą. Linkiu Jūsų nuostabiai šaliai galybės ir klestėjimo dar tūkstančius metų.“

Ježis Stachoviakas iš Gniezno visų Gniezno miesto gyventojų vardu siunčia geriausius linkėjimus Radviliškiui ir Lietuvai: „Gerbiamasis mere, savivaldybės administracijos darbuotojai, Radviliškio rajono gyventojai ir visi mūsų Lietuviai draugai! Leiskite pasveikinti Jus visus su  labai svarbia švente – Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiu.

Nuoširdžiausiai linkime Jūsų valstybei, miestui ir rajonui klestėjimo ir tolesnio ekonominio vystymosi. Visiems savo lietuviams draugams linkiu Dievo palaimos, stiprios sveikatos, neribotos laimės, sėkmės asmeniniame ir profesiniame gyvenime. Viso geriausio Jums visiems!“.

Nuoširdūs sveikinimai ir linkėjimai telefoniniais skambučiais Lietuvai ir Radviliškiui skriejo ir iš Kašurio (Gruzija), ir iš Nesvyžiaus ir Horkų (Baltarusija), ir iš Bauskės (Latvija), ir iš Mazovijos Grodzisko (Lenkija), ir iš Saint Sein lAbei (Prancūzija), ir iš Skaros (Švedija), ir iš Špajerio (Vokietija), ir iš Karmelio (Izraelis).

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: