2017 m. spalio 21 d., šeštadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Jaunosioms radviliškietėms – krepšinio treniruotė su K. Nacickaite ir LMKL žaidėjomisSpausdinimo versija

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) projektas „Tapk krepšinio žvaigžde“ praėjusiame sezone aplankė devynis Lietuvos miestus, 400 mergaičių surengė įdomias krepšinio treniruotes. Šiemet LMKL išplės geografiją ir aplankys mažesnius miestus, tokius kaip Panevėžys, Biržai, Skuodas ir kitus, siekdama atsidėkoti ir prisidėti prie mergaičių sporto.

Jau vakar LMKL žaidėjos Gabija Šegždaitė (Kauno raj. „Hoptrans-Sirenos“), Urtė Bukauskaitė („Šiauliai-Universitetas“) ir Martyna Petrėnaitė (Ukmergės „Vilkmergė“) apsilankė Radviliškyje. Šiam projektui vadovauja garsioji Lietuvos krepšinio žvaigždė, Eurolygos 3 vietos laimėtoja, 2011 m. geriausia Lietuvos krepšininkė, daugkartinė LMKL (15 kartų), Baltijos (12 kartų) lygų čempionė Rima Valentienė.

„Labai džiaugiamės, kad tokia moterų krepšinio žvaigždė kaip Kamilė Nacickaitė (studijavusi ir žaidusi JAV, geriausiuose Italijos, Turkijos, Rusijos klubuose) vakar buvo kartu su visa LMKL komanda”, – kalbėjo LMKL vadovė Audra Ginelevičienė.

LMKL žaidėjos ne tik buvo mergaičių komandų draugėmis, bet ir dalino prizus jaunosioms Radviliškio sporto centro krepšininkėms, kurias treniruoja Rasa Augustinienė.

Įdomu tai, kad treniruotę stebėjo visa Radviliškio sporto centro administracija bei krepšinį lankantys jaunieji berniukai. Gaila, kad mergaičių buvo tiek daug, kad dalyvauti treniruotėje jiems kartu neužteko vietos.

„Puikiai praleidome laiką su jaunosiomis krepšininkėmis“, – džiaugėsi K. Nacickaitė.

Lietuvos moterų krepšinio lygos informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: