2018 m. gruodžio 16 d., sekmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Pagerbti ir apdovanoti globėjai, kurie ištiesia pagalbos ranką sužeistoms širdimsSpausdinimo versija

Prieš didžiąsias metų šventes, per adventą, yra tradicija daryti gerus darbus, atsiprašyti ir dėkoti. Gruodžio 12 dieną buvo padėkota tiems, kurie ištiesė pagalbos ranką sužeistoms vaikų širdims – globėjams.

Radviliškio rajono savivaldybės Socialinio paramos skyriaus, Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro organizuotoje šventėje „Mes kartu“ skambėjo padėkos žodžiai tiems, kurie pasiryžta į savo šeimas parsivesti tuos, kuriems šeimos aplinka ir mylinti širdis yra būtina – vaikus, netekusius tėvų globos.

Šventėje dalyvavę Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis ir Socialinės paramos skyriaus vedėjas Darius Brazys įteikė ne tik Padėkos raštus, bet ir premijas tiems žmonėms, kurie dovanojo galimybę augti šeimoje vaikams, netekusiems tėvų globos. Už pasiaukojimą, begalinę meilę ir tvirtumą, už šilumą, pasiryžimą, už rūpestingumą ir atsakingumą Padėkos raštai ir piniginės premijos įteiktos Virginai Žitkevičienei, globojančiai Igną ir Emą, Lukreciją ir Pauliną, Astai Vavilovienei, globojančiai Rolandą, Marytei Andriulienei, globojančiai Raimondą, Armandą, Beną ir Gustę, Orintai Lukauskienei, globojančiai Viltę, Zitai Gudvalytei, globojančiai Augustę ir Titą, Žiedūnai Petrašiūnienei, globojančiai Irmantą ir Vestiną, Jolantai ir Irmantui Stočkams, globojantiems Ernestą ir Luką.

A. Čepononis dėkojo globėjams, kurių prasminga veikla yra neįkainojama. „Jums, mieli, globėjai, reikia dėkoti ir dėkoti, nes jūsų pasiaukojimas šiems vaikams yra didžiulė dovana. Ši šventė visada organizuojama per adventą, kai  prasmingi darbai įgauna papildomą emocinį krūvį – jie pilni širdies gerumo. Todėl įsiklausykime į kunigo Ričardo Doveikos palinkėjimą – būkime tie, kurie pasninkauja dvasiškai. Nes jei nevalgome mėsos, tai yra pasninkaujame fizine prasme, o kasdien griaužiame artimą savo ar kaimyną, tai tuomet advento pasninkas netenka prasmės“, – sakė jis.

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Šiaulių apskrities Radviliškio skyriaus padėkos raštai už nuoširdumą ir atsakingumą įteikti Lilijanai ir Sigitui Bagdonams (jie rūpinasi Viktorija), Deimantei Bernotienei (rūpinasi Aiste), Kristinai Bilinskaitei (rūpinasi Tajumi ir Aironu), Virginijai Joanai Dulinskienei (rūpinasi Daniele), Daivai Žilinskienei (rūpnasi Viktorija), Tomai Zajenčkauskaitei (rūpinasi broliais Vitalijumi ir Ugniumi), Birutei Vaznienei (rūpinasi Toniu), Algirdui Žvirbliui (rūpinasi vaikaičiais Greta ir Karoliu). Globėjus sveikino Larisa Paurienė, Šiaulių apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus patarėja Radviliškio rajone. Ji pasidžiaugė kad  reikia džiaugtis, jog atsiranda žmonių, kurie savo meilę, šiluma ir rūpesčiu dalijasi be tėvų globos likusiems vaikams. „Tik jūsų dėka vaikai gali užaugti ir ateityje sukurti atsakingas ir doras šeimas, iš kurių niekada nereikės paimti vaikų“, – sakė ji.

Globėjams dėkojo ir Šiaulių regiono institucinės globos pertvarkos specialistė Eglė Jurkutė bei Rita Pranė Vilimaitė, Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro direktorė.

Šventėje koncertavo Radviliškio rajono vaikų globos namų auklėtiniai ir Radviliškio muzikos mokyklos mokiniai, o vėliau visus linksmino muzikos studijos „En den du“ instrumentinė grupė „Kieno miške kankorėžiai“.

Pasak Samantos Lapinskaitės, Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro atestuotos GIMK socialinės darbuotojos, nuo 2016 metų, kai centras pradėjo organizuoti globėjų mokymus, juos baigė 42 asmenys. 2018 metais mokymus baigė 21 globėjas.

Iš viso Radviliškio rajone yra 126 globėjų, jie globoja 213 vaikų.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Radviliškyje padėkota globėjams, kurių prasminga veikla yra neįkainojama.

Šventėje „Mes kartu“ skambėjo padėkos žodžiai tiems, kurie pasiryžta į savo šeimas parsivesti tuos, kuriems šeimos aplinka ir mylinti širdis yra būtina – vaikus, netekusius tėvų globos.

„Jums, mieli, globėjai, reikia dėkoti ir dėkoti, nes jūsų pasiaukojimas šiems vaikams yra didžiulė dovana. Ši šventė visada  organizuojama per adventą, kai  prasmingi darbai įgauna papildomą emocinį krūvį – jie pilni širdies gerumo. Todėl įsiklausykime į kunigo Ričardo Doveikos palinkėjimą – būkime tie, kurie pasninkauja dvasiškai. Nes jei nevalgome mėsos, tai yra pasninkaujame  fizine prasme, o kasdien griaužiame artimą savo ar kaimyną, tai tuomet advento pasninkas netenka prasmės“, – sakė Padėkos vakare dalyvavęs Radviliškio rajono meras Antanas Čepononis.

Pasak Samantos Lapinskaitės, Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro atestuotos GIMK socialinės darbuotojos, nuo 2016 metų, kai centras pradėjo organizuoti globėjų mokymus, juos baigė 42 asmenys. 2018 metais mokymus baigė 21 globėjas.

Iš viso Radviliškio rajone yra 126 globėjų, jie globoja 213 vaikų.

Daugiau nuotraukų galite rasti čia.

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: