2019 m. vasario 18 d., pirmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
In memoriam Irenai Žibaitienei (1934-2019)Spausdinimo versija

2019 m. vasario 13 d. netekome ilgametės pedagogės, visuomenės veikėjos, Radviliškio trečiojo amžiaus universiteto iniciatorės, rektorės Irenos Žibaitienės.

Irena Žibaitienė gimė 1934 metais rugsėjo 16 dieną Šiauliuose. 1953 metais baigė Radviliškio vidurinę mokyklą, 1968 m. Šiaulių pedagoginį institutą,  1981 m. Vilniaus pedagoginį institutą, 1986 m. studijavo Dorovės fakultete prie Vilniaus universiteto. Dirbo V. Valsiūnienės vidurinėje mokykloje užklasinio darbo organizatore, nuo 1973 m. – III vidurinėje mokykloje užklasinio darbo organizatore, rusų kalbos ir literatūros mokytoja, vėliau Vaižganto gimnazijoje etikos mokytoja.

Irenos turtas - užaugintas sūnus Bronius, šviesūs ir pagarbūs santykiai su vyru Broniumi Žibaičiu, taip pat pedagogu, kuris, deja, anksti išėjo Anapilin,  50 metų pedagoginės veiklos, darbas Trečiojo amžiaus universitete, šimtai į gyvenimą išleistų mokinių, kuriuos ji mokė rusų kalbos, etikos.

Už atsakingą ir kūrybišką veiklą Irena Žibaitienė ne kartą apdovanota Radviliškio rajono savivaldybės bei Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijos. Paskutinis apdovanojimas – Mero Padėkos ženklas – įteiktas lygiai prieš metus, vasario 14 dieną. Tai apdovanojimas už Irenos iniciatyva 2008 metais Radviliškyje įkurtą Trečiojo amžiaus universitetą, kuriame prasmingai veiklai buriasi Radviliškio rajono senjorai, už senjorų įtraukimą į aktyvų mokymąsi visą gyvenimą, dvasinį tobulėjimą, orų ir aktyvų gyvenimo tęstinumą.

Visada elegantiška, energinga, reikli sau ir kitiems, išklausanti ir įsiklausanti, tikros inteligentės pavyzdys – tokia Irena išliks šeimos narių, visų jos mokinių, kolegų, draugų atmintyje. Mokytoja ne tik  per pamokas vaikus mokė vadovautis garsaus rusų klasiko A. Čechovo mintimi, kad žmogaus viskas turi būti gražu: ir veidas, ir drabužiai, ir siela, ir mintys. Šio principo savo gyvenime Ji laikėsi iki paskutinio atodūsio.

Ilsėkitės ramybėje, miela Irena. Visą gyvenimą gyvenusi Šviesoje dabar Jūs žengiate į Amžiną Šviesą. Tačiau didelę dalį savo Šviesos paliekate tiems, kuriems teko laimė Jus pažinti.

Atsisveikinimas su velione – nuo vasario 16 d. 16 val. Radviliškio miesto laidojimo namuose (Laisvės al. 6).

Šv. Mišios už velionę – vasario 17 d. 9.30 val. Radviliškio  Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčioje.

Velionė išlydima į Radviliškio miesto kapines vasario 17 d. 13.30 val.

Nuoširdžiai užjaučiame velionės artimuosius.

Radviliškio rajono savivaldybės vadovai ir administracijos kolektyvas, rajono pedagogų bendruomenė

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: