2017 m. rugpjūčio 21 d., pirmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Radviliškio miesto centre nuo 2017 m. gegužės 15 d. bus ribojamas eismas, pasikeis autobusų stotelių vietaSpausdinimo versija

Informuojame, kad nuo 2017 m. gegužės 15 d. bus uždarytas transporto eismas Radviliškio miesto centre: nuo Gedimino g. ir Dariaus ir Girėno g. sankryžos iki Dariaus ir Girėno g., Vasario 16-osios g. ir Maironio g. sankryžos bei nuo Gedimino g. ir Dariaus ir Girėno g. sankryžos iki Kęstučio gatvės.

 

Transporto eismas draudžiamas dėl šiuo metu vykdomų Radviliškio miesto Aušros aikštės rekonstrukcijos darbų.

Radviliškio miesto autobusų maršrutų abiejų krypčių autobusų stotelės, kurios yra Radviliškio miesto centre prie Radviliškio rajono savivaldybės (Aušros a. 10) pastato, bus perkeltos į Radvilų gatvės aikštelę, esančią prieš Radvilų g. Nr. 16 namą (prie Radviliškio miesto kultūros ir poilsio parko, priešais buvusį „Žaros“ viešbutį).

Dėl šių darbų keičiasi Radviliškio miesto ir priemiestiniu maršrutu važiuojančių autobusų kryptis. Autobusai, važiuojantys Gedimino gatve, suks į Radvilų gatvę (iki Radvilų gatvėje esančios autobusų stotelės) ir apsisukę važiuos Vasario 16-osios gatve link turgaus. Autobusai, kurie važiuoja Dariaus ir Girėno gatve, nuo Snaigės žiedo važiuos Vytauto gatve pro autobusų stotį link centro iki Radvilų gatvėje esančio sustojimo.

Daugiau informacijos telefonu (8 422) 69 016.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: