2017 m. gruodžio 13 d., trečiadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Su Grinkiškio bendruomene aptarti planai reorganizuoti Grinkiškio ambulatorijąSpausdinimo versija

Gruodžio 8 d. Grinkiškio seniūnijoje susirinkę Grinkiškio seniūnijos bendruomenių pirmininkai, seniūnaičiai su rajono Savivaldybės mero pavaduotoju Kazimieru Auguliu, Savivaldybės administracijos vyriausiąja gydytoja Aiste Ginaitiene, Baisogalos PSPC direktore Aušra Juškiene diskutavo apie Grinkiškio ambulatorijos ateitį.

Grinkiškio seniūnijos bendruomenių pirmininkai kalbėjo apie tai, kad seniūnijos gyventojai sunerimę dėl Grinkiškio ambulatorijos ateities. Radviliškio rajono savivaldybės tarybai teikiamas sprendimo projektas dėl sutikimo reorganizuoti VšĮ Grinkiškio ambulatoriją, prijungiant ją prie VšĮ Baisogalos pirminės sveikatos priežiūros centro. Grinkiškio ir aplinkinių kaimų gyventojams kilo abejonės, ar Grinkiškio ambulatorijos prijungimas prie Baisogalos ambulatorijos nesumažins teikiamų paslaugų kiekio ir kokybės.

Pasak K. Augulio, reorganizacijos tikslas – optimizuoti viešųjų įstaigų skaičių, mažinti jų valdymo išlaidas, sudaryti sąlygas gerinti atliekamų paslaugų kokybę. Panaikintos ambulatorijos direktoriaus ir buhalterio pareigybės leis sutaupyti nemažai lėšų.

Pasak Grinkiškio bendruomenės pirmininkės R. Šulienės, gyventojai nori, kad būtų išlaikytas teikiamų medicinos paslaugų kiekis ir kokybė. Rajono savivaldybės atstovai ir Baisogalos PSPC direktorė A. Juškienė susirinkusiesiems tvirtino, kad stengiamasi suderinti į Grinkiškį atvykstančių gydytojų ir laiką ir darbo trukmę. Visomis priemonėmis bus ieškoma nuolatinio šeimos gydytojo, kurio Grinkiškio seniūnija neteko, kai vykdama į darbo vietą autoavarijoje tragiškai žuvo gydytoja N. Vagonienė.

Susitikime dalyvavę Kairėnų ir Vaitiekūnų kaimų gyventojų atstovai išreiškė savo nuomonę dėl Kairėnų ir Vaitiekūnų kaime veikiančių medicinos punktų uždarymo. Kairėnų bendruomenės pirmininkė B. Našlienė išreiškė bendruomenės narių norą gauti kokybiškas mobilias medicinos paslaugas, jei būtų uždarytas Kairėnų kaimo medicinos punktas.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: