2017 m. spalio 21 d., šeštadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Paminėta Baltosios lazdelės dienaSpausdinimo versija

LASS Radviliškio rajono filialo nariai paminėjo Baltosios lazdelės dieną: išklausė 2017 metų veiklos ataskaitą, aptarė silpnaregiams kylančius aktualiausius klausimus.

Tradiciškai į Radviliškį atvyko ir Baltosios lazdelės dieną drauge su radviliškiečiais paminėjo Šiaulių ir Tauragės regionų aklųjų centro direktorius Alfonsas Navickis, draugijos narius pasveikino Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nariai. Šį kartą į susitikimą su draugijos nariais atvyko Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kazimieras Augulis, Radviliškio savivaldybės tarybos nariai Aldona Januševičienė, Jonas Pravilonis.

LASS Radviliškio rajono filialo 2017 metų veiklos ataskaitą pristatė Radviliškio rajono filialo pirmininkė Janina Aižinienė. Pasak jos, 20187 metais  planuojama teikti dar daugiau paslaugų rajono akliesiems ir silpnaregiams. „Stengsimės, nors ir nematome, būti matomi, pastebimi“, – sakė ji. Rajono aklųjų ir silpnaregių filialas dirbo pagal 2017 m. „Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje“ projektą.

„Stengiamės, kad LASS nariai gautų kuo daugiau ir įvairesnių paslaugų. Norintiems nariams, ne tik gaunantiems paslaugas pagal projektą, sutvarkome dokumentus kompensacinėms priemonėms įsigyti, kompensacijai už šildymą gauti, užpildome mokesčių knygeles, teikiame kopijavimo paslaugas, aplankome senyvo amžiaus, vienišus narius, vežame į gydymo įstaigas ir reabilitacijaiׅ, – sakė J. Aižinienė.

Susitikime koncertavo Šeduvos ansamblio „Gebenė“ kolektyvas, LASS Radviliškio rajono filialo vokalinis ansamblis „Pasagėlė“, dramos būrelis.

Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjunga buria regėjimo negalią turinčius asmenis, atstovauja jų interesus ir gina teises. Rajono aklųjų ir silpnaregių filialas savo nariams teikia informavimo, konsultavimo, tarpininkavimo, palydovo, skaitovo, savarankiško gyvenimo įgūdžių palaikymo ir atkūrimo, kultūrines ir meninių gebėjimų lavinimo paslaugas, vykdo materialinės paramos, sveikatos stiprinimo programas ir kitas socialines paslaugas.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: