2017 m. birželio 23 d., penktadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
„Justino Marcinkevičiaus laikas“ – bibliotekojeSpausdinimo versija

Birželio 9 d. Radviliškio viešosios bibliotekos konferencijų salėje radviliškiečiai susirinko į knygos „Justino Marcinkevičiaus laikas“ pristatymą. Į renginį atvyko knygos autorius, politinis veikėjas, už maisto saugą ir sveikatą atsakingas eurokomisaras, buvęs šalies sveikatos apsaugos ministras Vytenis Povilas Andriukaitis, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje politikos grupės atstovė Laima Pilukaitė bei „Santaros“ žurnalo vyr. redaktorius Romualdas Norkus.

Knygos autorius noriai ir profesionaliai bendravo su klausytojų publika. Pasakodamas apie savo knygą, stengėsi visus įtraukti į diskusiją ir kartu pasvarstyti apie Justino Marcinkevičiaus asmenybę, jo  gyvenimo laikotarpį. Žurnalo redaktorius pasidžiaugė susitikimu su gana gausiai susirinkusiais, pristatoma knyga susidomėjusiais radviliškiečiais.

Viešosios bibliotekos direktoriaus pavaduotoja Vida Marcinkienė padėkojo svečiams už viešnagę, įdomų knygos pristatymą, už padovanotą prasmingą laiką ir įteikė jiems padėkos raštus.

Knygoje „Justino Marcinkevičiaus laikas“ – autoriaus samprotavimai apie šį poetą bei jo kūrybą, skatinantys skaitytoją plačiau, giliau pamąstyti apie praėjusį, esamą ir būsimą laikmetį..

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotrauka

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: