2017 m. spalio 21 d., šeštadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Mankiškių bendruomenė gyvens sveikiauSpausdinimo versija

Mankiškių  bendruomenė vykdė sveikatingumo programą pagal Kūno kultūros ir sporto departamento prie LRV finansuojamą projektą „Vanduo, oras ir gamta – tai geriausia sveikata“.

Bendruomenės nariai vykdė sveikatingumo programą – vyko į „Rimuošės dvaro“ baseiną, kuriame aktyviai leido laiką. Vaikai ir suaugusieji vandenyje mankštinosi, tie, kurie nemokėjo plaukti,  įgijo pirmuosius plaukimo įgūdžius, mėgavosi pirties procedūromis. Mankiškių bendruomenė savo kaime yra  įsirengusi poilsio zoną, kurioje – ir vandens telkinys, todėl svarbiausia užduotis baseine buvo išmokyti vaikus plaukti. Vaikai savo jėgas išbandė ir mažojoje olimpiadoje. Viso jos dalyviai apdovanoti dovanėlėmis, o nugalėtojai – dar ir atminimo medaliais.

Mankiškių kaime įkurtoje poilsio zonoje įrengtos krepšinio ir tinklinio aikštelės, pastatyti šeši treniruokliai bei žaidimų namelis mažiesiems, kurio vienas iš elementų yra krepšinio stovas, tad ir mažiukai mokysis žaisti krepšinį. Bendruomenės taryba dėkoja tiems, kurie projekto dalyvius nuvežė į baseiną.

Mankiškių bendruomenės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: