2017 m. rugpjūčio 21 d., pirmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Papušynio bendruomenės nariai keliavo po sostinesSpausdinimo versija

Papušynio kaimo bendruomenė, gavusi  Radviliškio rajono savivaldybės paramą projektui „Tegul bendrumas mus vienija“, organizavo išvyką po Lietuvos sostines: tikrąją ir pirmąją, Vilnių ir Kernavę.

Kelionė skirta Nepriklausomos Lietuvos valstybės 100-ioms metinėms pažymėti. Pirmiausia aplankytas Lietuvos Respublikos Seimas, kur susipažinta su Lietuvos parlamento darbu, pabuvota Seimo naujojoje bei senojoje posėdžių salėse, kur buvo priimti svarbūs Lietuvos valstybei įstatymai. Papušynio  gyventojai aplankė ir kitas Seimo rūmų sales: prezidento, spaudos konferencijų ir kt., apžiūrėjo Sausio 13-osios memorialą, kuriame sugrįžo prisiminimais į tuos baisiuosius Lietuvai įvykius. Ekskursantus sujaudino neseniai papildyta ekspozicija iš Ukrainos, Maidano aikštės. Vėliau lankytasi Valdovų rūmuose, kur prisiliesta prie didingos Lietuvos valstybės istorijos ištakų, pabuvota ir Gedimino pilyje, Trijų kryžių kalne, Katedroje, pasigrožėta Bernardinų sodu, daug įdomaus sužinota Pinigų muziejuje.

Vėliau aplankyta Kernavė – pirmoji Lietuvos sostinė, kuri garsi savo piliakalniais (Pilies, Aukuro, Mindaugo sosto, Lizdeikos, Kriveikiškio). Kadangi šie metai yra paskelbti Piliakalnių metais, tai pasistengta įkopti į kiekvieną piliakalnį ir pasidairyti po nuostabaus grožio Lietuvos apylinkes.

Kelionė buvo labai informatyvi, įdomi, daug sužinota, patirta daug gerų įspūdžių.

Papušynio bendruomenės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: