2017 m. birželio 23 d., penktadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Radviliškio miesto gatvėmis nusidriekė Devintinių procesijaSpausdinimo versija

Birželio 18 d. Radviliškio gatvėmis nusidriekė iškilminga Švč. Kristaus Kūno ir Kraujo (Devintinių) procesija. Šioje eisenoje jau ne pirmą kartą tradiciškai Radviliškio Švč. Mergelės Marijos Gimimo parapijos bendruomenė susivienija tikėjime ir drauge liudija Eucharistijoje esantį Viešpatį.


Po Šventų Mišių Radviliškio Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčioje iškilmingoje procesijoje išsirikiavusi Radviliškio parapijos tikinčiųjų bendruomenė buvo lydima giesmių, Dievo žodžio ir liudijimo, kad Dievas laimina Radviliškio miestą. Radviliškio parapijos tikintieji keturis kartus stojo prie simbolinių altorėlių, įrengtų mieste.

Radviliškio parapijos klebonas Tadas Rudys ant kiekvieno  altorėlio statė monstranciją su Švč. Sakramentu, ir skaitė keturių evangelijų ištraukas: Evangelijoje pagal Matą kalbama apie Jėzų Mokytoją. Evangelijos ištraukoje pagal Morkų pristatomas Jėzus – nežemiškų galių valdytojas, stebukladarys. Evangelijos ištraukoje pagal Luką pateikiama žinia apie Kristų – Eucharistijos įsteigėją. Ištrauka pagal Joną pristato mums Jėzų – dieviškos gyvybės davėją.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: