2017 m. balandžio 29 d., šeštadienis
Burbiškio dvare vyksta tradicinės tulpių žydėjimo šventės
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Radviliškiečiai sveikatą stiprino juokuSpausdinimo versija

Mokslininkų nustatyta, kad juokas naudingas ne tik psichinei ir emocinei, bet ir fizinei žmogaus sveikatai. Juokas ne tik į gyvenimą įneša pozityvios energijos, bet ir stiprina imunitetą, mažina stresą, geriau aprūpina smegenis deguonimi, „masažuoja“ vidaus organus bei suteikia daugiau džiaugsmo.

 

Balandžio 20 dieną Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras suorganizavo juoko jogos užsiėmimus. Šiuos užsiėmimus vedė sertifikuotas juoko jogos treneris ir pradininkas Baltijos šalyse Stepas Šafranauskas. Buvo surengti du užsiėmimai: vienas užsiėmimas buvo skirtas Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro darbuotojams, kitas – Radviliškio rajono gyventojams.

Pagrindinė juoko jogos idėja yra juoko be priežasties praktika. Užsiėmimų pradžioje treneris Stepas Šafranauskas aptarė ir supažindino dalyvius su juoko nauda sveikatai, išdėstė pagrindinius juoko jogos principus. Užsiėmimuose buvo atliekami aktyvūs pratimai, taikant specialią kvėpavimo techniką su juoko emocija, po kurių buvo daromi atsipalaidavimo pratimai. Pasirodo, kūnas neskiria dirbtinio ir nuoširdaus juoko, taigi visai nesvarbu, ar  žmogus juokiasi iš anekdoto, ar užsiėmimų metu – poveikis organizmui toks pat.

Juoko jogos užsiėmimo dalyviai  galėjo pagerinti fizinę ir emocinę sveikatą, išsilaisvinti nuo susikaupusios įtampos, pasisemti teigiamos energijos, sustiprinti geresnę komandinę atmosferą. Be to, tai buvo ir puikios nuotaikos ir juoko dozė. Užsiėmimų pabaigoje susirinkusieji aptarė potyrius, dalijosi įspūdžiais, o Stepas Šafranauskas patarė, kaip galima kai kuriuos pratimus pritaikyti ir kasdieniniame gyvenime.

Daugiau akimirkų iš užsiėmimo galite pamatyti čia

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: