2019 m. kovo 24 d., sekmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Radviliškiečiai kovo 11-ąją bėgo, maudėsi eketėje ir dovanojo Lietuvai širdįSpausdinimo versija

Permainingo oro Kovo 11-ąją, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, radviliškiečiai paminėjo su trenksmu – sportiškai ir patriotiškai nusiteikę.

Šventinę dieną, nepabūgę stipraus vėjo ir kartkartėmis iš dangaus pabyrančio sniego, didžiulis būrys radviliškiečių, iškėlę Trispalves, bėgo trijų kilometrų trasą, o vėliau visi norintieji maudėsi Eibariškių tvenkinyje.

Šios akcijos sumanytojas, ledinių maudynių entuziastas, kariškis ir sportininkas Tadas Grimaila subūrė didelį būrį bendraminčių, kurie jau ne pirmą kartą sveikina Lietuvą įvairiomis progomis besimaudydami lediniame vandenyje. Visi bėgusieji  trijų kilometrų distanciją gavo atminimo medalį, kuriuo pasirūpino Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Sporto skyrius, o pasienietiška koše ir arbata visus akcijos dalyvius ir žiūrovus vaišino Valstybės sienos apsaugos tarnyba.

Kiek vėliau Radviliškio miesto kultūros centre vyko edukacinis užsiėmimas vaikams ir jaunimui „Ir visa tai – Lietuva“. Vaikai gamino paukštelius iš popieriaus, kurie nutūpė ant simbolinio Lietuvos medžio ir tautinėmis spalvomis spalvino tautinį kostiumą.

Radviliškio miesto kultūros centro Teatro studijos „ABC“ vadovė, režisierė Rasa Atkočiūnienė drauge su Oro gynybos bataliono kariais ir Radviliškio mokyklų mokiniais padovanojo Lietuvai simbolinę širdį Radviliškio miesto Aušros aikštėje. Trispalves iškėlę kariai ratu apjuosė Radviliškio miesto mokyklų jaunimą, pedagogus, kurie sustoję į širdies formą, rankose laikė Lietuvos vėliavos spalvų lapus ir iš jų suformavo didžiulę širdį, kuria siuntė savo sveikinimus ir palaikymą Lietuvai. Visus, susirinkusius į akciją „Su Lietuva širdy“ pasveikino Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis, dainas dovanojo Lizdeikos gimnazijos mokiniai Vaiva Pakštaitė, Gabrielius Verdingas ir Miglė Jacynaitė, šoko Lizdeikos gimnazijos šokėjai. Daugiau nei  500 žmonių širdys susiliejo į vieną nedalomą trispalvę širdį ir plakė vienu ritmu – ritmu už Lietuvą.

Po iškilmingo minėjimo visi buvo pakviesti sugrįžti į Radviliškio miesto kultūros centrą ir aplankyti Radviliškio rajono tautodailininkų tautodailės darbų parodą, paklausyti grupės „Kitava“ koncerto. Po puikaus koncerto Radviliškio Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčioje vyko šventos mišios, skirtos Kovo 11-ajai. Džiugu buvo stebėti, kaip Radviliškio gatvėse būriavosi tautiniais simboliais pasipuošę žmonės, ganėtinai žvarbią popietę nusprendę būti kartu su Lietuva.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: