2019 m. balandžio 19 d., penktadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Radviliškio miesto kultūros centre duris atvėrė moderni garso įrašų studijaSpausdinimo versija

2019 metų pradžia Radviliškio miesto kultūros centrui – ypatinga. Čia duris atvėrė ilgai laukta moderni garso įrašų studija.

Kompetentinga įrašų studijos komanda teiks paslaugas ne tik Radviliškio rajono atlikėjams, bet džiaugsis galėdami suteikti galimybę ir kitų Lietuvos miestų muzikos kūrėjams. Šių dienų moderniausiomis galimybėmis pasižyminti garso įrašų studija galės patenkinti net paties įnoringiausio užsakovo poreikius.

Radviliškio miesto kultūros centras džiaugiasi, kad senos patalpos prikeltos naujam gyvenimui, kad atsirado galimybė pasiūlyti išskirtines paslaugas ne tik rajono, bet ir visos Lietuvos visuomenės poreikiams. Moderni garso įrašų studija teiks ne tik profesionalias garso  įrašymo paslaugas, bet ir padės atsiskleisti bei nukreips tinkama linkme jaunuosius muzikos kūrėjus.

Dar viena ypatinga paslauga, kuria gali pasinaudoti  to pageidaujantieji – tai galimybė įrašyti dainą. Vienas, su draugų kompanija ar darbo kolektyvu, esate visada laukiami įrašyti dainą ir smagiai praleisti laiką. Neabejokite savo galimybėmis dainuoti – profesionalų komandos patirtis ir moderniosios technologijos padės pasiekti optimalų rezultatą ir tikrai pateisins dainą įrašančiųjų lūkesčius. Svarbiausia, Jūsų laukia ypatingos akimirkos ir nepamirštamos emocijos.

Radviliškio miesto kultūros centro informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)
Notice: Undefined index: singleupdate in /home/w6060/domains/radviliskis.lt/public_html/cron_tab.php on line 11 Notice: Undefined index: single_update in /home/w6060/domains/radviliskis.lt/public_html/cron_tab.php on line 13 Notice: Undefined index: debug in /home/w6060/domains/radviliskis.lt/public_html/index.php on line 500