2017 m. gruodžio 13 d., trečiadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Radviliškio muzikos mokyklos vokalinio ansamblio „AD LIBITUM“ triumfas EstijojeSpausdinimo versija

Radviliškio muzikos mokyklos merginų vokalinis ansamblis „AD LIBITUM“ (vadovai Inga Petrauskienė ir Rytis Borusevičius) 2017 metų lapkričio 24–27 dienomis dalyvavo Estijos sostinėje Taline vykusiame I tarptautiniame konkurse „Christmas Star“, kurį organizavo Tarptautinis chorinio meno komitetas „Credo“.

Radviliškiečių delegacija buvo įsikūrusi Talino senamiestyje, kuriame jau nuo lapkričio 17 dienos šurmuliuoja Kalėdos – katedros aikštėje pasidabinusi puošni eglė ir margaspalvis Kalėdų miestelis su dar nematytais Kalėdų stebuklais šventiškai nuteikė visą delegaciją.

Konkurso organizatoriai padovanojo itin įdomią ekskursiją po Talino senamiestį. Kolektyvas dalyvavo iškilmingame konkurso atidarymo koncerte. Ansamblio solistė Toma Saveljevaitė atliko įspūdingo grožio giesmę „Ave Maria“. Paskutinę viešnagės dieną skelbiamų rezultatų laukta nekantrumu. Pasirodo, ne veltui. Radviliškiečių ansambliui skirta I vieta  vokalinių ansamblių kategorijoje, o vakarinio pasirodymo metu Koncertų salėje „Estonia“ ansamblis „AD LIBITUM“ tapo konkurso nugalėtoju.

Radviliškio muzikos mokyklos atstovai iš Talino parsivežė ne tik pirmąją vietą, GRAND PRIX apdovanojimą, bet ir geriausias emocijas, šiltus įspūdžius ir didžiulę patirtį.

Inga Petrauskienė, Radviliškio muzikos mokyklos mokytoja

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: