2019 m. gegužės 19 d., sekmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Radviliškio rajono savivaldybėje lankėsi Užimtumo tarnybos Šiaulių klientų aptarnavimo departamento vadovas Raimondas ŠukysSpausdinimo versija

Šiandien su Radviliškio rajono savivaldybės meru Antanu Čepononiu susitiko Užimtumo tarnybos Šiaulių klientų aptarnavimo departamento vadovas Raimondas Šukys ir Radviliškio skyriaus vadovė Irena Urbelienė.

Susitikime aptartos Užimtumo tarnybos ir Savivaldybės bendros veiklos, kalbėta apie darbo rinkos situaciją.

Tiek meras, tiek departamento vadovas pasidžiaugė, kad Užimtumo tarnybos Šiaulių klientų aptarnavimo departamento Radviliškio skyriaus ir Radviliškio rajono savivaldybės darbiniai ryšiai puikūs, bendraujama sklandžiai, vykdomi bendri užimtumo projektai.

R. Šukys įvardijo kelias problemas, kurios yra svarbios nedarbo rodikliams visos Lietuvos mastu: darbo  vietų koncentravimasis didžiuosiuose Lietuvos miestuose, nemotyvuojantis dirbti atlyginimo dydžio ir darbo vietos kokybės santykis, socialinės politikos kryptis pašalpų ir išmokų srityje, žemės ūkio paslaugų teikimas pagal kvitus, kuriuos išrašo darbdavys (ūkininkas).

Meras patikino R. Šukį, kad socialinės išmokos ir pašalpos tikrai nemotyvuoja  žmonių dirbti. Pasak jo, Radviliškio rajone įsikūrę ūkininkai vis dažniau susiduria su klausimu, iš kur rasti sezoninių darbininkų, juk išmokos ir pašalpos lenkia atlyginimus.

Nedarbo rodiklis Radviliškio rajone 2019 m. balandžio 1 d. – 11,8 proc.

Tai – pirmasis R. Šukio susitikimas su Radviliškio rajono savivaldybės vadovu. R. Šukys Užimtumo tarnybos Šiaulių klientų aptarnavimo departamentui pradėjo vadovauti sausio pradžioje.

Į Užimtumo tarnybą prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos nuo 2018 metų spalio 1 dienos perorganizuota Lietuvos darbo birža kartu su dešimt teritorinių darbo biržų.

Įvykdyta reorganizacija apėmė ne tik struktūrinius, su klientų aptarnavimu susijusius pokyčius, bet ir organizacijos vardo bei identiteto keitimą. Užimtumo tarnybos specialistai ne tik konsultuoja ir teikia tarpininkavimo įdarbinant paslaugas bet ir užimtumo rėmimo paslaugas, orientuojasi į  žmogaus užimtumą ir tobulėjimą.

Šiaulių klientų aptarnavimo departamentui priklauso Šiaulių miesto 1-asis ir 2-asis skyriai, Šiaulių jaunimo užimtumo skyrius, Telšių, Telšių jaunimo užimtumo skyrius, Mažeikių, Joniškio, Kelmės, Pakruojo, Radviliškio, Akmenės, Raseinių, Kėdainių klientų aptarnavimo skyriai, kuriuose dirba 200 darbuotojų.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)