2018 m. rugsėjo 18 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Radviliškio rajono savivaldybės demokratijos ir socialinių įgūdžių mokyklos „Ateitis“ mokiniai pradėjo naujus mokslo metusSpausdinimo versija

Rugsėjo 11-oji – tradicinė Radviliškio rajono savivaldybės demokratijos ir socialinių įgūdžių mokyklos „Ateitis“ mokslo metų pradžia – sukvietė naujuosius šios mokyklos mokinius į Radviliškio rajono savivaldybės didžiąją salę. Mokinius pasitiko ir su mokslo metų pradžia „Ateities“ mokykloje pasveikino šios mokyklos kuratorė Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė J. Steponavičienė.

Į susitikimą su mokiniais atskubėjo Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė J. Margaitienė ir administracijos direktoriaus pavaduotoja J. Venckutė. Radviliškio rajono savivaldybės administracijos vadovės papasakojo apie einamas pareigas, kelią iki jų, atliekamus darbus rajono žmonių gerovei. Susirinkusiam jaunimui jos negailėjo gražių žodžių linkėdamos būti aktyviais piliečiais, besidominčiais savivalda, sprendimų priėmimu, siūlančiais inovatyvių idėjų ir šauniai bendraujančiais ir bendradarbiaujančiais tarpusavyje.

Mokiniams susipažinus su Radviliškio rajono savivaldybės administracijos vadovių veikla, demokratijos ir socialinių įgūdžių mokyklos „Ateitis“ kuratorė J. Steponavičienė jiems papasakojo mokyklos įkūrimo istoriją, pristatė mokyklos veiklos kryptis, tikslus, įtraukė mokinius į neformalią veiklą, skatinančią susipažinti, analizuoti asmenines savybes ir pristatyti jas kitiems.

Per ateinančius dvejus metus mokyklos „Ateitis“ mokiniai domėsis vietos savivalda, susipažins su savivaldybės administracijos darbuotojų ir įstaigų veikla, organizuos renginius, diskutuos aktualiais klausimais, teiks pasiūlymų savivaldybės administracijai, suras naujų draugų ir aktyviai bendradarbiaus tarpusavyje.

Radviliškio rajono savivaldybės demokratijos ir socialinių įgūdžių mokykla „Ateitis“ – tai dvimetė mokykla, ugdanti gyvenimo demokratinėje visuomenėje įgūdžius, supažindinanti su savivalda, mokanti bendravimo ir bendradarbiavimo. Mokytis šioje mokykloje kviečiami rajono gimnazijų II klasių mokiniai.

Radviliškio rajono savivaldybės  administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: