2017 m. gegužės 28 d., sekmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Radviliškio šachmatininkai iš Gniezno, Lenkijos, grįžo su medaliais Spausdinimo versija

Radviliškio šachmatų klubo nariai gegužės 5–8 dienomis viešėjo Gniezno mieste ir dalyvavo draugiškose šachmatininkų žaibo ir greitųjų šachmatų varžybose.

Sužaista komandinėse varžybose, pabendrauta su Gniezno miesto savivaldybės ir Gniezno miesto kultūros centro atstovais, pasidalyta bendradarbiavimo planais, aplankytos gražiausios ir įžymiausios pirmosios Lenkijos sostinės vietos: Gniezno katedra, bažnyčios, muziejai, parkai.

Žaibo varžybose geriausias buvo moksleivis Lukas Bagvilas, laimėjęs žaibo turnyro taurę. Komandinėse varžybose radviliškiečių komandomssekėsi neblogai: Kęstutis Mikalauskis ir Albertas Vitartas iškovojo 2 vietą, o Lukas Bagvilas su Dangiu Bagdanskiu – 3 vietą (dalyvavo 14 komandų).

XLVII tarptautiniame Gniezno miesto prezidento taurės turnyre dalyvavo 113 dalyvių. Jame pasižymėjo ir geriausias radviliškiečių ir savo reitingo grupėse (Tarptautinio FIDE reitingo iki 2000) buvo Radviliškio šachmatų klubo prezidentas Kęstutis Mikalauskis (bendroje įskaitoje jis užėmė 15 vietą). Lukas Bagvilas moksleivių iki 14 metų grupėje iškovojo 2 vietą, o Dangis Bagdanskis toje pačioje grupėje – 3 vietą.

Radviliškio šachmatų klubo informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: