2018 m. birželio 25 d., pirmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Saugaus eismo priemonių diegimo darbai prasideda pavasarį. Pirmasis – žiedinė sankryža Gedimino–Radvilų gatvių sankryžoje RadviliškyjeSpausdinimo versija

Radviliškio rajono savivaldybės saugaus eismo komisijos posėdyje aptarti saugaus eismo organizavimo priemonių diegimo, saugaus eismo organizavimo Radviliškio rajone klausimai. Posėdyje dalyvavę Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis ir mero pavaduotojas Kazimieras Augulis kalbėjo apie sistemišką, organizuotą ir platesnį požiūrį į saugaus eismo priemonių diegimą rajone. „Norėtųsi, kad saugaus eismo komisija ne tik svarstytų gyventojų prašymus dėl vieno ar kito konkretaus klausimo, bet ir pati teiktų pasiūlymus, ką galima padaryti, kad būtų užtikrintas eismo saugumas visame rajone, kad analizuotų esamą situaciją ir mąstytų plačiai, kompleksiškai“, – kalbėjo meras.

2014–2020 Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programoje eismo saugos ir aplinkos apsaugos priemonių diegimui Radviliškio rajonui tenka 960 tūkst. eurų. Pasitarime dalyvavę specialistai diskutavo apie galimybę šias lėšas panaudoti žmonių saugumui užtikrinti.

Aptartos galimybės padidinti eismo saugumą Radvilų gatvėje, Radvilų–Vasario 16-osios gatvių, Vasario 16-osios–Maironio g. sankryžose Radviliškyje, diskutuota apie eismo saugumo priemonių įengimą Šeduvoje prie Šeduvos lopšelio-darželio ir Baisogaloje prie Baisogalos lopšelio-darželio – ten sudėtinga užtikrinti vaikų ir jų tėvų, atvykusių į švietimo įstaigas, saugumą. Nutarta kreiptis į Lietuvos automobilių kelių direkciją dėl eismo saugumo priemonių įrengimo magistraliniame kelyje A9 Panevėžys–Šiauliai atkarpoje per Radviliškio miestą ir jo apšvietimo.

Viena iš eismo saugumo priemonių, numatyta 2014–2020 Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programoje – žiedinė sankryža Gedimino–Radvilų gatvių sankryžoje Radviliškio mieste, išspręsianti kamščių minėtoje sankryžoje piko metu, pėsčiųjų saugumo klausimus. Saugaus eismo komisijos nariams Savivaldybės administracijos Statybos skyriaus vedėjas Gintautas Vičas teigė, kad jau balandžio mėnesį bus pradėti šios sankryžos rekonstrukcijos darbai, kurių sąmatinė vertė yra per 190 tūkstančių eurų. „Šiuo metu yra derinami galutiniai dokumentai, o atšilus orams prasidės ir darbai“, – sakė jis.

Radviliškio rajono savivaldybės administracijai pavesta organizuoti Saugaus eismo organizavimo Radviliškio miesto gatvėse galimybių studijos parengimo darbus.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: