2018 m. gruodžio 14 d., penktadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Saugią aplinką kuriame kartuSpausdinimo versija

Paskutinę lapkričio savaitę Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė kartu su Lietuvos automobilių kelių direkcijos Saugaus eismo ir aplinkos apsaugos skyriaus atstovu Linartu Kiškiu suorganizavo prevencinę akciją. Akcijos metu Šeduvoje, Baisogaloje, Grinkiškyje, Šaukote, Kunigiškiuose ir Šiaulėnuose kalbino gyventojus apie šviesą atspindinčių elementų svarbą tamsiu paros metu, sutiktiems dviratininkams priminė reikalavimus šviesą atspindinčias liemenes dėvėti važiuojant dviračiu ir šviesiu paros metu.

Susitikus gyventojus be atšvaito ar dviratininkus be šviesą atspindinčios liemenės, buvo padovanoti atšvaitai, šviesą atspindinčios liemenės.

Primename, kad atšvaitą nešioti madinga ir protinga. Tik patys kuriame saugią aplinką, todėl rūpinkimės ne tik savimi, tačiau ir savo artimaisiais. 

Lapkričio 28 d. Radviliškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė su policijos bičiuliu Amsiumi Šaukoto seniūnijoje, Kunigiškių bendruomenės namuose įsikūrusiame vaikų dienos centre „Giliukai“, vaikams vedė saugaus eismo pamoką. Pareigūnė priminė saugaus elgesio kelyje taisykles, atšvaito ir liemenės su šviesą atspindinčiais elementais svarbą ne tik tamsiu paros metu, bet ir saulėtą dieną. Susitikimo metu vaikams už teisingai išspręstas užduotis policijos bičiulis Amsis dovanojo atšvaitus ir spalvinimo knygeles.

Prevencine akcija norima atkreipti dėmesį į jaunųjų eismo dalyvių drausmingumą bei atsakingumą už savo elgesį kelyje.

Buvo džiugu aplankyti ir pačius mažiausius, todėl lapkričio 29 d. policijos pareigūnė su policijos bičiuliu Amsiumi aplankė Šeduvos lopšelio-darželio vaikus. Šeduvos lopšelis-darželis turi gražias tradicijas nuo mažens vaikus mokyti saugaus eismo ir būti atsakingais eismo dalyviais, todėl kiekvienais metais ugdomus vaikus aplanko ir atveža dovanų policijos pareigūnai su visų mylimu bičiuliu Amsiumi. Šeduvos darželinukai su Amsiumi žaidė žaidimus, atliko saugaus eismo užduotis. Baigiantis pamokėlei, vaikams policijos bičiulis Amsius įteikė atminimo dovanėles ir paragino būti pavyzdingais pėsčiaisiais.

Dar kartą kviečiame visus pasirūpinti savimi bei kitais, kad būtume matomi kelyje. Atšvaitų nešiojimas mums turi tapti įpročiu. Būkime saugūs! Būkime atidūs! Primename, kad atšvaitą nešioti madinga ir protinga.

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariato informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: