2018 m. birželio 25 d., pirmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Šeduvos globos namuose – sveikinimų koncertasSpausdinimo versija

Besibaigiant pavasariui ir atskubant vasarai Šeduvos globos namų gyventojai surengė sveikinimų koncertą. Saulėtu ir šiltu oru lepinęs gegužės mėnuo, suteikė puikią progą pasveikinti globos namų bendruomenę.

Šis koncertas buvo skiriamas pavasario užbaigtuvėms ir pasirinktoms viso gegužės mėnesio progoms paminėti. Sveikinimai buvo skiriami darbininkų, Motinos, Tėvo dienos progomis, pasveikinti gegužės mėnesį gimtadienį šventusieji ir varduvininkai, paminėtas Šv. Stanislovas. Taip pat su profesine švente pasveikintos įstaigos slaugytojos ir buhalterės. Renginio metu skambėjo muzikiniai sveikinimai, buvo skaitomos eilės bei linkėjimai. Taip pat visi su šypsenomis klausėsi reklaminių intarpų, kurių metu buvo skaitomi įvairūs skelbimai ir reklamos.

Gyventojai labai kruopščiai ir atsakingai ruošėsi šiam koncertui. Buvo įdėta daug pastangų ir pateikta gražių minčių šiam renginiui įgyvendinti. Smagu matyti, jog būta ir jaudulio. Tai tik išduoda, kaip svarbu yra pasirodyti kuo geriau ir sau bei kitiems parodyti geriausią rezultatą. Gyventojų pasiruošimas ir įdedamos pastangos vis labiau stebina. Tai parodo, jog senatvė – išties gražus laikotarpis, kai gali mėgautis tuo, ką pats atlieki ir tuo dar nustebindamas, pradžiugindamas aplinkinius.

Šeduvos globos namų socialinė darbuotoja Rita Asačiovienė

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: