2019 m. balandžio 19 d., penktadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Šiaulėniškiams aktualiausia – kelių ir gatvių asfaltavimasSpausdinimo versija

Radviliskio rajono savivaldybės 2018 metų veikla, pasiekimai pristatyti Šiaulėnų seniūnijos žmonėms, krašte, garsiame Šiaulės krašto grožiu ir gerais žmonėmis.

Šiaulėnuose biblioteka puiki, ambulatorija sutvarkyta, kultūros namai veiklūs, seniūnijoje veikiančios bendruomenės vienija aktyvius šiaulėniškius, veikia vaikų dienos centrai.

2018 metais Šiaulėnus pasiekė apie 170 tūkst. eurų investicijų (gimnazijos sporto salės, kabinetų remontui, ambulatorijos perkėlimui į naujas patalpas, neįgaliųjų įvažiavimui į kultūros namus, kitiems darbams), 2019 metais bus skirta apie 230 tūkst. eurų: Šiaulėnų M. Šikšnio gimnazijos stadiono atnaujinimui, bus tvarkomas ir gimnazijos bendrabučio pastatas.

Acokavų gyventojai domėjosi kelio į Acokavus asfaltavimo galimybe. Pasak susitikime dalyvavusio Statybos skyriaus vedėjo G. Vičo, Šiaulėnų seniūnijos gyvenvietės Acokavai ir Žeimiai neturi asfaltuotų išvažiavimų į pagrindinius asfaltuotus kelius. Kelių direkcijos perspektyvinėje programoje planuojama kelią iš Acokavų sujungti su krašto keliu Radviliškis-Tytuvėnai po 2020 metų.

Gyventojams rūpėjo kelio Šiaulėnai-Tytuvėnai atkarpos iki Šedbarų kaimo kelio bloga būklė ir jo sutvarkymo galimybės. Savivaldybė pakartotinai kreipsis į Lietuvos automobilių kelių direkciją, kad šio kelio atnaujinimo darbai būtų paspartinti.

Šiaulėnų gyventojai klausė apie geležinkelio pervažos kelyje Karčemos-Šiaulėnai dangos atnaujinimą. Planuoto viaduko AB Lietuvos geležinkeliai" toje pervažoje nebestatys, todėl Statybos skyriaus specialistams drauge su geležinkelių atstovais apžiūrėjus šią pervažą, nuspręsta 2019 metais šios pervažos dangą pakeisti.

Šiaulėniškius domino Dariaus ir Girėno gatvės atkarpos iki Šiaulėnų M.Šikšnio gimnazijos sutvarkymas. Tai - Lietuvos automobilių kelių direkcijos kompetencija, Savivaldybė kreipsis į šią instituciją, nes tokių blogos būklės gatvių atkarpų, kurios yra gyvenvietėse, bet priklauso regiono keliams, rajone yra daugiau.

Šiaulaičių gyvenvietėje gyvenantiems žmonėms rūpėjo šios gyvenvietės Daukšių gatvės remontas. Seniūnija ir bendruomenės paragintos sutarti ir numatyti būtinų darbų programą bei ją pateikti Statybos skyriui.

Žeimių gyventojų ankstesniais metais kelti klausimai dėl nuotekų tvarkymo buvo paraginimas parengti Savivaldybės tarybos sprendimą dėl kompensacijų skyrimo tiems, kurie nori įsirengti individualius nuotekų valymo įrenginius teritorijose, kuriose nenumatyta nuotekų tinklų plėtra. Šis sprendimas pasiteisino, gyventojai aktyviai naudojasi galimybe gauti kompensaciją ir įsirengti sertifikuotas nuotekų rezervuarus arba individualius nuotekų valymo įrenginius. Gyventojai paraginti kreiptis šiuo klausimu į savivaldybę arba į seniūniją.

Gyventojai domėjosi asbesto stogų keitimo programa. Žemės ūkio ministerija planuoja tęsti astestinių stogų keitimo programą, pavasarį startuoja naujas etapas.

Susitikime padėkota Šiaulėniškių bendruomenės vadovei Jūratei Gavrilucienei už sporto renginių rėmimą ir organizavimą.

Susitikime su Šiaulėnų seniūnijos gyventojais dalyvavo meras Antanas Čepononis, mero pavaduotojas Kazimieras Augulis, administracijos direktorė Jolanta Margaitienė, jos pavaduotoja Justė Venckutė, Statybos skyriaus vedėjas Gintautas Vičas, UAB "Radviliškio vanduo" vyr. inžinierius Mindaugas Gapšys.

Radviliskio rajono savivaldybės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)