2019 m. kovo 24 d., sekmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Siekiama efektyviau bendrauti su vaikų dienos centro „Gandriukas“ lankytojų tėvaisSpausdinimo versija

Bendra veikla – veiksmingiausias būdas stiprinti tarpusavio pasitikėjimą, bendrystę ir užtikrinti tėvų ir vaikų dienos centro „Gandriukas“ darbuotojų abipusį augimą. Bendra veikla tobulina ir veda link įsipareigojimų, kurie stiprina motyvaciją veikti bei didina atsakomybę. Būtent apie tai galvodami vaikų dienos centras „Gandriukas“ darbuotojai organizavo  tėvų susirinkimą-popietę, kuri sutapo su Tarptautine moterų solidarumo diena, Kovo 8-ąja. Susirinkime pasidalyta ateities planais, mamos turėjo galimybę pasidžiaugti vaikų darbeliais, pabendrauti tarpusavyje.

Galima pasidžiaugti, kad visos mamos skyrė laiko kartu su vaikais atlikti įvairias užduotis: vaidino, minė mįsles, žaidė šaradas, sprendė įvairias užduotis. Vaikai pasveikino savo mamas Tarptautinės moterų solidarumo dienos proga, įteikė joms savo rankų darbo atvirukus. Būdami kartu su vaikais suaugusieji galėjo stebėti vaikų daromą pažangą tiek bendraujant vieniems su kitais, tiek su suaugusiais.

Jauki aplinka, karštos arbatos puodelis, saldus pyrago gabalėlis bei mylimi žmonės šalia – ir žmonės supranta, kad bendrauti  visiems susėdus ratu  yra žymiai smagiau, nes visi gali aktyviau išreikšti savo nuomonę, diskutuoti, žiūrėdami vieni kitiems į akis, sulaukti paguodos ir palaikymo, būti išgirsti.

Įsitikinta, kad tėvų dalyvavimas tokiuose bendruose užsiėmimuose yra vienas svarbiausių faktorių vaikų sėkmei, teigiamoms nuostatoms ir elgesiui. Gyvas bendravimas suteikia daug  smagių ir nepamirštamų akimirkų, didinamas supratimas, kad kartu esame atsakingi už mažųjų dienos centro lankytojų ugdymą(si).

Informaciją parengė RPBSPC Pakiršinio VDC socialinio darbuotojo padėjėja Alma Bagdonienė

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: