2018 m. gruodžio 14 d., penktadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Susitikime su ESO atstovais diskutuota apie dujų tinklo plėtrą Radviliškio rajone, kitus aktualius klausimusSpausdinimo versija

Radviliškio rajono savivaldybėje lankėsi ESO atstovai, kurie su Radviliškio rajono savivaldybės vadovams ir administracijos skyrių vedėjams, Radviliškio miesto seniūnijos darbuotojams pristatė naujas ESO paslaugas, aptarė vykdomus darbus, ESO ir Radviliškio rajono savivaldybės bendradarbiavimo galimybes. Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis, kalbėdamas apie bendradarbiavimą, sakė, kad svarbiausia yra kalbėti ir susikalbėti: „Būtų gerai, kad planuodami savo darbus susiderintumėte su atsakingais specialistais savivaldybėje, kad neatsitiktų taip, kad mums sutvarkius gatvę vėl nepradėtumėte jos kasti“, – sakė jis, todėl susitikime sutarta, kad darbų projektai būtų derinami.

Susitikime diskutuota apie dujų tinklo plėtrą, ESO investicijas, elektros energijos tinklų rekonstrukciją, tinklo atramų panaudojimą, šakų genėjimą virš elektros linijų, energetinio efektyvumo projektus. Daugiausia dėmesio sulaukė dujų tinklo plėtros klausimai. Šiuo metu Lietuvoje ESO valdomas dujų tinklas yra apie 8 140 km, buitinių vartotojų Lietuvoje yra 572 986, komercinių – 12 779, Radviliškio rajone buitinių vartotojų yra 4 595, komercinių vartotojų – 102. ESO atstovė Aušra Jonaitienė pristatė dujų tinklo plėtrą ir laisvus pajėgumus Radviliškio mieste.

Šiuo metu formuojami kvartalai:

  • Dujotiekis į gyvenamuosius namus Čiobrelių g., Jonažolių g., Kurtinių g., Kupstynės g., Radviliškio m. (potencialių klientų skaičius 105, prisijungimo įmoka 583,18 Eur);

  • Dujotiekis į gyvenamuosius namus Sodininkų g., Beržynėlio g., Strazdų g., Viržių g., Radviliškio m. (potencialių klientų skaičius 108, prisijungimo įmoka 693,68 Eur);

  • Dujotiekis į gyvenamuosius namus Žemaitės g., Radviliškio m. (potencialių klientų skaičius 30, prisijungimo įmoka 616,76 Eur);

  • Dujotiekis į gyvenamus namus Šeduvos mieste (vykdoma potencialių klientų analizė, ruošiamos schemos).

Jau suformuoti kvartalai:

  • Vidutinio slėgio dujotiekis į gyvenamuosius namus Eglių g., Lizdeikos g., Klevų g., Alyvų g., Vaisių g., Radviliškio m. Potencialių klientų skaičius šiame kvartale 115. 2018 metų prijungimo įmoka – 718,98 Eur.

  • Vidutinio slėgio dujotiekis į gyvenamuosius namus Maironio g., Birutės g., Vilniaus g., Puškino g., Radviliškio m. Potencialių klientų skaičius šiame kvartale 116. 2018 metų prijungimo įmoka – 719,48 Eur.

  • Vidutinio slėgio dujotiekis į gyvenamuosius namus M. Mažvydo g., SB „Vyturėlis“, SB „Bitutė“, Radviliškio m. Potencialių klientų skaičius šiame kvartale 611. 2018 metų prijungimo įmoka – 626,53 Eur.

  • Vidutinio slėgio dujotiekis į gyvenamuosius namus Aukštelkuose. Potencialių klientų skaičius šiame kvartale 120. 2018 metų prijungimo įmoka – 1 100,58 Eur.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

ESO kviečia Radviliškio miesto ir rajono gyventojus įsivesti dujas

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: