2019 m. gegužės 19 d., sekmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Radviliškio Viltis“ kviečia apžiūrėti jų naujus namus ir prisidėti prie veiklos savanoriaujantSpausdinimo versija

Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Radviliškio Viltis“ 2019 m.  gegužės 17 d. 14 val. kviečia į atvirų durų dieną S. Daukanto g. 33, Radviliškyje.  Naujuose savo namuose  drauge su Radviliškio rajono savivaldybės vadovais  bus kalbama apie  asmenų, turinčių intelekto sutrikimų, integraciją į bendruomenę, pagalbos būdus šeimos nariams.

Durys bus atvertos visiems, nes bendrijos tikslas – plačiau pristatyti Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Radviliškio Viltis“ veiklą, pasidžiaugti tuo, kas jau yra nuveikta, pakalbėti apie  netolimos ateities planus.

Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Radviliškio Viltis“  jau gegužės mėnesį planuoja pradėti teikti dienos socialinės globos institucijoje paslaugas, artimiausiu metu siekiama pradėti teikti tokias pat paslaugas ir namuose. Bendrijos nariai labai laukia ir laikinojo atokvėpio paslaugos. Bendrija „Radviliškio Viltis“ vykdo daug įvairių projektų, į kurių veiklas stengiasi įtraukti ne tik neįgalius asmenis, bet ir jų šeimų narius, tai palengvinti jų būtį.  

2019 m.  gegužės 17 d. 14 val. (penktadienį) labai laukiama Radviliškio rajono gyventojų, kuriems aktualios minėtos paslaugos, norinčių dalyvauti bendrijos veikloje.

Labai laukiama savanorių, kurie gali  prisidėti prie bendrijos veiklos, taip įprasmindami save ir įgydami kitokios patirties. Daugiau informacijos – tel. 8 626 86 859.

Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Radviliškio Viltis“ informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)