2017 m. birželio 23 d., penktadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
„Sveikatos lobio“ kasmet ieško vis daugiau dalyviųSpausdinimo versija

Birželio 3 dieną Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras visus, norinčius sveikai ir aktyviai praleisti šeštadienį, pakvietė į pėsčiųjų žygį „Sveikatos lobio beieškant“. Labai džiugu, kad jau trečius metus organizuojamas šis renginys pritraukia vis daugiau dalyvių. Dar labiau džiugina tai, kad į žygį susirenka vis daugiau šeimų, norinčių kartu su vaikais ne tik įveikti žygio trasą, bet ir pabendrauti, pabūti gamtoje.

Saulėtą šeštadienio rytą prie Visuomenės sveikatos biuro susirinkę žygeiviai buvo puikiai nusiteikę. Juos pasveikino biuro direktorė Justina Koriznaitė ir palinkėjo sėkmingo žygio.

Užsiregistravę ir atlikę trumpą apšilimo mankštelę, dalyviai išžygiavo nurodytu maršrutu ieškoti „Sveikatos lobio“. Keletas dalyvių maršrutą Radviliškis–Karčemos–Sedūnai–Kalnelio Gražioniai–Aukštelkai (13 km) pasiryžo įveikti su šiaurietiškomis lazdomis, o juk einant su šiaurietiškomis lazdomis dirba apie 90 procentų raumenų.

Kad žygiuoti neprailgtų, žygio dalyvių laukė du punktai, kuriuose jiems reikėjo atlikti paruoštas užduotis ir atsižymėti žygio dalyvio pasus.

Finiše – prie Aukštelkų tvenkinio – laukė Aukštelkų bendruomenės atstovės. Nuo pat ryto moterys rūpinosi, kad laiku suspėtų ant laužo paruošti skanią, sočią košę žygeivių jėgoms atstatyti. Gana greitai pasirodė ir pirmieji dalyviai. Pasiekę paskutinį finišo punktą, jie galėjo atsigaivinti vandeniu, vaisiais, arbata. Po kurio laiko susirinko visi, net ir patys jauniausi, dalyviai, sėkmingai įveikę visą maršrutą.

Pasistiprinę ir pailsėję pėsčiųjų žygio dalyviai gavo paskutinę užduotį – surasti „Sveikatos lobio skrynią“. Tai pasirodė visai nesunki užduotis net ir pavargusiems jauniesiems žygeiviams, kurie pirmieji ją rado ir atnešė visiems susirinkusiems. Rastos skrynioje atminimo dovanėlės ir diplomai apie įveiktą žygio trasą buvo įteikti visiems dalyviams. Biuro direktorė pasidžiaugė, kad visi grįžo puikios nuotaikos ir pakvietė radviliškiečius dalyvauti ir kituose Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro organizuojamuose renginiuose.

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: