2018 m. rugsėjo 18 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Trečiojo amžiaus universitetas atšventė savo veiklos 10-metįSpausdinimo versija

2018 m. gegužės 30 d. Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo centre įsikūręs Trečiojo amžiaus universitetas minėjo gražų veiklos jubiliejų. Prabėgo dešimt prasmingai praleistų metų, kurie subūrė rajono vyresnio amžiaus žmones siekti žinių, bendrauti, tobulėti socialinėje ir asmeninėje srityje, taip pat suvokti save kaip aktyvų pilietį.

Tądien nuskambėjo padėkos žodžiai lektoriams, grupių vadovams, TAU Tarybos nariams bei rektorei Nijolei Nėjienei. Scenoje sulaukta smagių staigmenų – šokius dovanojo Raseinių Trečiojo amžiaus universiteto senjorai, dainas dainavo Pakruojo TAU moterų vokalinis ansamblis, gražiomis eilėmis sveikino Kelmės, Šiaulių miesto, Mažeikių Trečiojo amžiaus universitetų atstovai.

Šventę eilėmis pradėję ir paskelbę jos pradžią vedėjai pakvietė apie nuveiktus darbus ir prabėgusius metus pakalbėti TAU rektorę Nijolę Nėjienę. Pasak jos, bendrai užsibrėžtas tikslas – pasisemti naujų žinių ar jas pagilinti, bendrauti, atskleidžiant saviraiškos galimybes, tobulėti profesiniu, socialiniu, politiniu ir asmeniniu aspektais – pateisino lūkesčius. Štai po TAU Radviliškyje įkūrimo dienos lankytojų siūlomose veiklose tikrai netrūko.

Čia senjorai turėjo galimybę lankyti keturis fakultetus: užsienio kalbų, meninės raiškos, informacinių technologijų, bei pasaulio pažinimo ir dvasinio ugdymo. Fakultetuose užsiėmimai vyko aštuoniose gupėse: anglų k. (2 grupės), turizmo, knygų bičiulių klube „Beržė“, dvasinio tobulėjimo, kompiuterinio raštingumo, tautodailės, ansamblyje. Užsiėmimus vedė lektoriai-savanoriai (Kristina Mikaliūnienė, Jolanta Kvedarienė, Egidijus Dailidonis), buvę pedagogai – TAU lankytojai (Zenona Zakienė, Danguolė Dabašinskienė, Elvyra Jankauskienė, Janina Kaučikienė) ir kt. Du kartus per mėnesį vyko bendros paskaitos įvairiomis temomis visiems TAU lankytojams, kurias vedė sveikatos specialistai, teisininkai, politikai ir kt.. Rektorė taip pat pasidžiaugė ir vietinių TAU lektorių paskaitomis, kurios buvo įdomios, informatyvios ir nė kiek neprastesnės nei kviestinių lektorių.

Pasveikinti su jubiliejumi bei nuveiktais darbais buvo atvykę ir Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis, LR Seimo nario Aurimo Gaidžiūno padėjėjas Kęstutis Dambrauskas, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Genovaitė Juodeikienė, Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro direktorius Vaidotas Jakavičius, Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro laikinai einanti direktoriaus pareigas Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Skaidrė Armonienė. Patiems aktyviausiems Trečiojo amžiaus universiteto lankytojams įteikti Mero padėkos raštai. Įteikdamas dovaną – sportinį inventorių – meras linkėjo senjorams sveikatos, ištvermės bei ir toliau išlikti aktyviais miesto bendruomenės nariais.

Iki pat pavakarių visus linksmino Šaukoto kultūros namų kaimo kapela. Susirinkusieji dalijosi dovanomis, vaišinosi gausiomis vaišėmis, bendravo, dalijosi vieni su kitais savo patirtimi ir kartu dainavo žinomas dainas, šoko. Kolektyvo grojami valsai, polkos ir kitos melodijos išjudino ir namiškius, ir svečius. Šoko ir jaunesni, ir garbaus amžiaus senoliai, užmiršę savo amžių ir kamuojamas negalias.

TAU informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: