2018 m. kovo 24 d., šeštadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
UAB „Radviliškio vanduo“ – naujas vadovasSpausdinimo versija

UAB „Radviliškio vanduo“ nuo 2018 m. kovo 12 d. pradėjo vadovauti naujas direktorius. Juo UAB „Radviliškio vanduo“ vienintelio akcininko – Radviliškio rajono savivaldybės – sprendimu buvo išrinktas ir penkerių metų laikotarpiui į pareigas skirtas radviliškietis Egidijus Barčkus.

E. Barčkus gimęs 1966 metais Klaipėdoje, bet jaunystėje su šeima atsikėlė gyventi į Radviliškio rajoną, Baisogalą, čia ir baigė vidurinę mokyklą. Mokėsi Lietuvos veterinarijos akademijoje, įgijo veterinarijos gydytojo specialybę, šiek tiek dirbo veterinarijos gydytoju Vaitiekūnuose. Vėliau įstojo į Lietuvos žemės ūkio akademijos Miškų fakultetą, įgijo miškotyros magistro laipsnį ir 26 metus dirbo miškininku, iš jų pastaruosius 17 metų – VĮ Radviliškio miškų urėdijos urėdo pavaduotoju.

Svarbiausi UBA „Radviliškio vanduo“ darbai ateinančius penkerius metus – Grinkiškio, Baisogalos bei Pakiršinio vandentvarkos projektų įgyvendinimas, bet nauja darbo sritis jo negąsdina. „Taip, tai nauja man darbo sritis, bet darbo pobūdis panašus, dirbama su gamtos ištekliais: miškininkystėje tai buvo miškas, kurį reikėdavo nukirsti, parduoti ir atkurti naują iškirsto vietoje, o dabar bus dirbama su vandeniu: išgauti, teikti kokybišką vartotojui ir panaudotą surinkti bei išvalyti“, – sakė E. Barčkus.

E. Barčkus šiandien pristatytas UAB „Radviliškio vanduo“ kolektyvui. Linkime naujajam vadovui sėkmės naujame darbe.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: