2021 m. gegužės 16 d., sekmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Ar reikalingas ūkininkų turgelis Radviliškio centre?Spausdinimo versija

Turgelis Radviliškio centre seniai yra tapęs viena iš vietų, kurioje galima greitai nusipirkti daržovių. Tiesa, Dariaus ir Girėno g. 6 ir 4 daugiabučių namų kiemuose apie trisdešimt metų stovintys prekystaliai jau seniai morališkai ir fiziškai susidėvėję. Sukrypusios ir puvinio pažeistos stoginės, nuo laiko išsirietę prekystalių paviršiai, atsikišusios metalinės konstrukcijų detalės ir išsikraipiusios ir ištrupėjusios grindinio plytelės nesaugios ne tik ten prekiaujantiems žmonėms, bet ir pirkėjams. Ir estetinis jų vaizdas nebeatitinka šių dienų realijų.

Šiuo metu šie nesaugūs eksploatuoti prekystaliai, stovintys Radviliškio miesto centre, neturi šeimininko, todėl yra priimtas sprendimas juos nugriauti. Atsilaisvinusi erdvė gali būti panaudota visuomenės poreikiams.

Radviliškio rajono savivaldybės administracija kviečia radviliškiečius išsakyti savo mintis, ką jie norėtų matyti šioje miesto vietoje. Galbūt tai kukli ir tvarkinga turgavietė, kurioje savo išaugintą produkciją galėtų realizuoti vietos gyventojai? O gal vaikų žaidimų aikštelė? O gal turite kitą idėją?

Kviečiame savo mintis iki 2021 m. kovo 12 d. išsakyti el. paštu viesoji.tvarka@radviliskis.lt arba Radviliškio rajono savivaldybės paskyroje Facebook socialiniame tinkle po šiuo įrašu.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)