2021 m. gruodžio 7 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
„Jaunimo linija“ kviečia jaunimą prabilti apie savo jausmus

Dalinkitės jausmais, neslėpkite išgyvenimų ir emocijų – sako emocinės paramos tarnyba „Jaunimo linija“ ir kviečia pasikalbėti iš širdies.

Pasak psichologų, pokalbis apie jausmus – pirmas ir lengviausias žingsnis pasirūpinti savo emocine sveikata, anksti užkirsti kelią sunkesnėms psichologinėms problemoms (pavyzdžiui, depresijai ar net savižudybei).

Emocinės paramos pagrindas „Pokalbis iš širdies“ vadinasi emocinės sveikatos žinomumo kampanija, kurią organizuojant norima paskatinti Lietuvos žmones kalbėti – su draugais, pažįstamais, artimaisiais. O jei nėra su kuo pasikalbėti, galima susisiekti su „Jaunimo linija“, kurioje nuolat budi savanoriai ir yra pasiruošę jus išklausyti ir išgirsti“. Su šiųmetine kampanija atsigręžiama į emocinės paramos esmę – atvirus, nuoširdžius pokalbius apie jausmus. Tokie pokalbiai kasdien vyksta „Jaunimo linijoje“, norime, kad jų būtų dar daugiau visuomenėje“. Lietuvoje jau trečius metus iš eilės mažėja savižudybių skaičius. Pagrindinė prevencija šiai Lietuvoje opiai problemai – kalbėjimasis apie savo emocijas, savo problemas ir apie pačią savižudybę.

Skatinant nuoširdžius pokalbius, norima ir toliau prisidėti prie to, kad psichinė sveikata nebebūtų suprantama kaip stigma.

„Gyvenimas kartais užstringa: tada jautiesi tarsi vienišas vaikas, paliktas kitoje upės pusėje. Ir imi laukti laivo, nors mažo laivelio, su laišku, su šiltais žodžiais, kurie tave paguostų ir pasakytų, kad esi reikalingas. Mes visi esame „kitoje upės pusėje“, todėl geriausia ką galime – siųsti vieni kitiems „pokalbių laivelius“. Dabar kaip niekad mums reikia kalbėti ir išklausyti“ – sako „Jaunimo linija“.

„Jaunimo linija“ veikia nuo 1991 m. ir yra viena didžiausių nemokamos emocinės paramos tarnybų Lietuvoje.

Susisiekti su „Jaunimo linija“ galima telefonu (8 800 28 888), elektroniniais laiškais ir pokalbiais internetu.

Daugiau informacijos apie „Jaunimo liniją“ galima rasti: https://www.jaunimolinija.lt/

Paskutinis atnaujinimas: 2020-08-18 16:25:27
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)