2021 m. gruodžio 1 d., trečiadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Už darnią veiklą Radviliškio Lizdeikos gimnazija įvertinta sidabro diplomuSpausdinimo versija

2019 metų rudenį Radviliškio Lizdeikos gimnazijos bendruomenė atsiliepė į Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos sekretoriato švietimo ir mokslo programų vadovo ir Lietuvos vaikų ir jaunimo centro kvietimą prisijungti prie iniciatyvos ir dalyvauti programoje „Darni mokykla“.

Programos tikslai glaudžiai siejosi su gimnazijos veiklomis bei vykdomais projektais. Gimnazija dalyvavo tarptautiniame GEGL projekte, dirbo kaip UNESCO mokykla, vedė integruotas veiklas įstaigoje ir bendradarbiavo su kitomis rajono įstaigomis, analizavo įvairius aspektus, vykdė tyrimus, dalyvavo Lyderių laiko programoje, kurioje atliko Pamokos studiją, skatino savanorystę, pilietiškumą, iniciatyvumą, bendruomeniškumą. Visos veiklos buvo nukreiptos darnios gyvensenos įpročių ugdymui bei švietimui apie tvarius, aplinkai ir visuomenei vertingus pasirinkimus.

2021 m. spalio 1 d. Lietuvos vaikų ir jaunimo centre įteikti „Darnios mokyklos apdovanojimai“. Programos „Darni mokykla“ naujojo sezono pristatymo renginyje buvo apžvelgtas jungtinis sezonas bei pristatytas naujasis. Net 59 Lietuvos švietimo įstaigos sėkmingai baigė jungtinį sezoną ir įvykdė daugybę tvarių ir darnių veiklų savo bendruomenėse.

Renginyje savo patirtimi dalijosi Dr. Daiva Šukytė „Kaip padėti vaikams iš virtualios klasės sugrįžti į tikrą“, Panevėžio Minties gimnazijos fizinio ugdymo mokytoja metodininkė Danutė Anciukevičienė „Bendrystės keliu“, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos lektorė Vilniaus Lazdynų mokyklos chemijos vyr. mokytoja Jolanta Pileckienė „Tvari ateitis – mūsų rankose“, Vilniaus lopšelio-darželio „Lakštingala“ pavaduotoja ugdymui Inga Kazlauskienė ir priešmokyklinio ugdymo vyr. mokytoja Nelia Krupovič „Tėvų ir pedagogų bendradarbiavimo galia“.

Viena svarbiausių renginio dalių – įstaigų įvertinimas už jų nuveiktus darbus. Dalyvaujančios programoje ugdymo įstaigos buvo vertinamos pagal pateiktus kriterijus taškais. Sudaryta vertintojų komanda vertino pateiktas veiklų ataskaitas ir, susumavus rezultatus, Radviliškio Lizdeikos gimnazijai buvo įteiktas sidabrinis diplomas.

Smagu, kad renginyje buvo apdovanota ne tik mokykla, bet ir komandoje dirbę mokytojai: Laima Duglas, Svetlana Sluckienė, Rima Tarbūnienė, Robertas Škėma, Jolanta Kvedarienė, Živilė Laurutienė, Asta Šmukštienė.

Praėję metai visiems buvo kupini iššūkių, teko prisitaikyti prie naujų ribojimų, nuotolinio ugdymosi situacijos. Gimnazijos bendruomenė tiki, kad įgytos patirtys ir kompetencijos leis ir toliau kryptingai dirbti, suburti dar daugiau bendruomenės narių ir siekti aukštesnių rezultatų.

Nuoširdžiai dėkojame visiems bendruomenės nariams, įsijungusiems į programos veiklas, kviečiame ir toliau visus norinčius įsijungti į savo komandą. Veikime kartu ir mūsų rezultatai atneš puikius vaisius ir pasitenkinimą būti kartu.

Jolanta Kvedarienė, IT mokytoja, programos vadovė

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)