2021 m. gegužės 16 d., sekmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Saviizoliacijoje esantys rinkėjai turi teisę balsuoti namuoseSpausdinimo versija

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) primena saviizoliacijoje esantiems Radviliškio rajono savivaldybės rinkėjams apie galimybę balsuoti namuose Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nario – mero rinkimų pakartotinio balsavimo metu.

Šiuo metu saviizoliacijoje dėl Covid19 esantys rinkėjai, kurie pageidauja balsuoti namuose, iki balandžio 24 d. 12 valandos gali registruotis ir pateikti prašymą savivaldybės rinkimų komisijai. Prašymo forma publikuojama ČIA.

Prašymą galima pateikti dviem būdais:

  • paskambinti savivaldybės rinkimų komisijai telefonu 8 668 44399 ir užsiregistruoti;
  • užpildyti registracijos formą ir atsiųsti ją savivaldybės rinkimų komisijai el. paštu radviliskiorajono37@lrvrk.lt.

Skambučiu besiregistruojančių rinkėjų bus prašoma nurodyti prašymo formai reikalingus asmens duomenis ir patvirtinti, kad jis sutinka, jog savivaldybės rinkimų komisija ir Nacionalinis visuomenės sveikatos centras tvarkytų rinkėjo asmens duomenis rinkėjų sąrašų sudarymo tikslais.

Taip pat rinkėjų bus prašoma tiksliai nurodyti buvimo saviizoliacijoje priežastį ir informuoti, ar prašymą pateikusiam rinkėjui diagnozuota Covid19 liga, ar jis yra įtariamas, kad serga, ar yra turėjęs sąlytį su sergančiuoju, ar rinkėjas yra grįžęs iš užsienio valstybės ir dėl šios priežasties privalomai saviizoliuojasi namuose.

Priklausomai nuo šios informacijos balsavimą namuose vykdantys rinkimų komisijų nariai balsavimo namuose metu dėvės atitinkamas asmens apsaugos priemones, kad balsavimo namuose procesas vyktų saugiai.

Rinkėjų taip pat prašoma atvykus rinkimų komisijų nariams dėvėti nosį ir burną dengiančias veido apsaugos priemones bei pagal galimybes dokumentus pasirašyti savo asmeniniu rašikliu.

Balsuoti namuose teisę taip pat turi neįgalieji, neįgaliuosius namuose slaugantys ar juos prižiūrintys asmenys, dėl ligos laikinai nedarbingi žmonės, sulaukę 70 metų ir vyresni asmenys. Pakartotinis balsavimas namuose Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nario – mero rinkimuose bus organizuojamas balandžio 23-24 dienomis.

VRK informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)