2021 m. gegužės 16 d., sekmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Gražinos pagrindinėje mokykloje – atnaujinta sporto salėSpausdinimo versija

Pirmadienis Radviliškio Gražinos pagrindinėje mokykloje buvo išties įspūdingas. Nors dėl karantino ribojimų į mokyklą dar nesugrįžo visi mokiniai, čia duris atvėrė atnaujinta mokyklos sporto salė. Simbolinę atidarymo juostelę iškilmingai perkirpo LR Seimo narys Antanas Čepononis, buvęs mokyklos direktorius, dabar – Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja s Laisvūnas Vaičiūnas, Gražinos pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja Nina Kavaliauskienė ir naujasis Gražinos pagrindinės mokyklos direktorius Egidijus Dailidonis. Visi jie vienu ar kitu metu prisidėjo prie šios sporto salės atnaujinimo darbų: inicijavo, organizavo ir buvo atsakingi už atliktus darbus.

Įžengę į sporto salę, atidarymo ceremonijoje dalyvavusieji svečiai, mokiniai, mokyklos administracija, fizinio ugdymo mokytojai nuoširdžiai džiaugėsi atliktu darbu: salė bus patogi ir joje sportuojantiems mokiniams, ir joje dirbantiems pedagogams. Seimo narys A. Čepononis papasakojo, kodėl buvo nuspręsta atnaujinti Gražinos pagrindinės mokyklos salę, kaip prasidėjo sporto salės atnaujinimo istorija. Žodį tarė ir buvęs mokyklos direktorius L. Vaičiūnas, remonto darbų vykdymo patirtimi pasidalijo direktoriaus pavaduotoja N. Kavaliauskienė bei naujasis mokyklos vadovas E. Dailidonis.

Ši atnaujinta sporto salė – tai nepaprasta dovana ne tik fizinio ugdymo mokytojams, bet, svarbiausia, mokiniams, kuriems bus be galo smagu aktyviai laiką leisti atnaujintoje mokyklos sporto salėje, nes fizinis aktyvumas yra labai svarbus dalykas ugdant ne tik talentingus sportininkus, bet ir gerinant sveikatą bei fizinę ištvermę.

Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)